“Під шумок” Гаврішко виписав премій 85 працівникам апарату ОДА

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко виписав грошових премій 85 працівникам апарату облдержадміністрації.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 21 лютого ц.р.

Середній розмір премій за січень цього року становив понад 200 гривень.

Загалом, в апараті Хмельницької ОДА працює трохи більше 100 людей.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Чому “під шумок”? навіщо робити “сенсацію” там, де її немає. Преміювання здійснюється щомісячно в межах вже затвердженого фонду оплати праці. І навіть якщо та премія 200 гривень при зарплаті 1700, то не так вже ті працівники апарату розбагатіють! Зрозуміло, що в нашому “селі” більш цікавіших новин немає, але це не ті сенсації, які вартовисвітлювати. Варто було б зосередитись на “добровільно-примусових” поборах в навчальних закладах, лікарнях і т.д. От там роботи не початий край!

 2. заздрість за 200 грн. при зарплаті 1100 це говорить багато про цього журіка.

 3. Ви краще перевірте премії ректорату у Хмельницькому університеті управління та права. Зокрема – Омельчука, Чорного, Місінкевича, Гавури.

 4. А ще краще перевірте зараплату головних лікарів і головних бухгалтерів лікарень всіх рівнів

 5. Гаврішкова БІДНОТА! Срам Позор

 6. У Януковича знайшли золотий батон, ходить він мочитися у золотий унітаз і т д. думаю що це є інформаційною сенсацією тоді коли бюджети на життєво важливі сфери врізають. А тут те що до з\п держслужбовців Гаврішко додав премію всього в 200грн думаю, не є суттєвим. Хіба що навпаки пан Вадим тут не “під шумок” а захотів вислужитись перед підлеглими….Подача не вірна, втрачаєте кваліфікацію пане журналісте!

 7. Да уж…з а200 грн.много выслужиться можно… .. этот писака согласился бы выполнять ответственную работу за такие деньги?

 8. За 200 грн. Гаврішкова Біднота наробила такого крику.Ой,напевно мова йде не про 200 суттєвих грн. Не смішіть самі себе.А Тараненко-супер журналіст!Так тримати.

  • Ви що, не вірите супер-журналісту?! Раз він сказав 200, значить 200! 🙂 В іншому разі він вже не супер-журналіст, а бульварний писака.

 9. Василю,що ж Ви себе так за 200 грн ЗАЩИЩАЄТЕ?Кидаєтесь на людей…Мабуть гроші вже розтратили? Бо що ж таке 200 грн.Напишіть Гаврішкові заяву на допомогу.

  • А де Ви бачите, що я на когось кидаюсь? Я лише намагаюсь прояснити ситуацію для тих, хто думає що в “білому домі” гроші лопатою гребуть. Запевняю, що це зовсім не так. Голова ОДА, його заступники дійсно мають великі зарплати, а прості спеціалісти, на яких тримається вся роботи – до двох тисяч. Переважна більшість із них це порядні люди. І, доречі, я вже два роки як звільнився із держслужби, але маю там багато знайомих.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.