Герега радиться з виборцями на предмет нового політичного пристанища

Народний депутат України, екс-регіонал (192 виборчий округ) Олександр Герега вирішив, щоби його виборці замість нього визначилися з майбутньою партійної приналежністю.

“Звертаюсь до вас з проханням висловити своє бачення щодо мого приєднання до тієї чи іншої фракції. Мої представники в окрузі проведуть опитування значної частини виборців у кожному без винятку населеному пункті. Я обов’язково врахую вашу думку у прийнятті рішення щодо подальшої співпраці з тією чи іншою фракцією у Верховній Раді України”, – говориться у повідомленні, яке з’явилося на персональному сайті Гереги.

На розсуд виборців пан Герега поставив три запитання: “На вашу думку, чи треба народному депутату України від 192 виборчого округу вступати до тієї чи іншої парламентської фракції?”; “До якої з парламентських фракцій, на вашу думку, найбільш доцільно було б увійти?”; “Коли найкраще прийняти рішення про членство в тій чи іншій фракції”.

Нагадаємо, що Олександр Герега один із останніх нардепів вийшов з фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Це сталося 21 лютого.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. тобто варіант “чи треба скласти повноваження народного депутата?” (бо пройшов до ВРУ шляхом підкупу) не розглядається в принципі?

  2. Досить смішний і недолугий спосіб втриматись на плаву в очах виборців.

  3. Хай він візьме на пожиттєве утрумання всі ті сім’ї, які втратили своїх годувальників на барикадах та майданах! Це лише в якійсь мірі може згладити його особисту вину перед народом України!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.