Троє загиблих подолян на Майдані стали Героями України посмертно

Сьогодні Верховна Рада прийняла постанову про присвоєння звання “Герой України” загиблим учасникам акцій протесту.

Як пише УНІАН, за це рішення проголосували 346 зі 372 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Постановою передбачається звернутися до наступного Президента України з пропозицією посмертно присвоїти звання “Герой України” полеглим цивільним учасникам збройних конфліктів під час мирних акцій протесту впродовж листопада 2013 – лютого 2014 років.

Постанова набирає чинності з моменту її прийняття. Авторами постанови є нардепи-свободівці Ігор Сабій, Ірина Фаріон та Анатолій Вітів.

Як повідомляв НГП, на київському Майдані загинуло троє представників Хмельниччини: 20 лютого загинули від снайперських кулей вчитель фізики із Старокостянтинова Сергій Бондарчук і вчитель географії з Шепетівки Микола Дзявульський. 21 лютого загинув сільський голова Рудської сільської ради Кам’янець-Подільського району Анатолій Корнеєв.

Загалом, у ході протистоянь у Києві за період з 18 до 20 лютого, за останніми даними Міністерства охорони здоров’я України, загинули 77 людей.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Корнєєв загинув теж 20-го на Інститутській від кулі снайпера. Внесіть зміни в текст.

  2. Своє служіння народу України ви, як служба СБУ в Хмельницькій області показали на практиці коло своєї стайні,за її стінами. Ви навіть не вийшли до людей, ви не говорили із людьми,ви поступили із людьми, як із терористами. Це що, в статуті СБУ приписано стріляти по мирному населенню,людях,що прийшли з гаслами “СБУ з народом ”, чи вони прийшли із зброєю,кулеметами,автоматами.”Елітні” призначенці-ви що не знаєте,що таке рикошет,кому були видані автомати ? Хто конкретно стріляв? Ви що фізичною підготовкою не займаєтесь ? Ну отримав би хтось стусана, ну із ваших хтось отримав би по плечах,говорю по людські! А ви випустили в людей чергу із автомата. Хто вам це простить ? Ви думаєте, що родина убитих та покалічених простять? У мене є великі сумніви ! Така альфа для народу потрібна в іншому місці!
    На мій погляд зажиріли ви і ваші мізки на податках народу. Не залежно від нової влади статути СБУ по любому потрібно переглянути. За цей випадок відповідь повині нести. Не прикривайтесь в даному випадку цим лозунгом “Життя -Батьківщині, честь-нікому”, бо ви його не варті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.