За відкриття справи про захоплення Хмельницької ОДА полетять голови?

Народні депутати України Андрій Кожем’якін, Сергій Сас і Микола Паламарчук зареєстрували проект Постанови про особливості звільнення з органів прокуратури прокурорів та слідчих, які брали участь у здійсненні кримінального провадження щодо учасників акцій протесту та інших масових заходів, а також прокурорів, які здійснювали нагляд за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство у період, починаючи з 21 листопада 2013 року.

Такий документ зареєстрований у ВР 23 лютого.

У пояснювальній записці зазначається, що з боку багатьох працівників правоохоронних органів та інших військових формувань мало місце грубе порушення Конституції та законів України, яке виразилося, зокрема у: перевищенні влади та посадових повноважень, вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів – вбивстві людей, нанесенні тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, викраденні людей, їх катуванні та насильницькому позбавленні волі, незаконному затриманні, порушенні недоторканості житла та приватного життя, безпідставному притягнені до кримінальної та адміністративної відповідальності, сприянні діяльності організованих злочинних угруповань та використанні їх для застосування насильства стосовно мирних громадян та знищення їх майна.

“Це стало можливим, зокрема, через невиконання органами прокуратури функції нагляду за  додержанням законів органами, які  проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство. Крім того, у багатьох випадках з боку прокурорів та слідчих прокуратури мало місце зловживання владою або її перевищення при здійсненні кримінального провадження стосовно учасників акцій протесту та інші масові заходи”, – вважають автори проекту постанови.

Нагадаємо, що резонансним кримінальним провадженням на Хмельниччині було відкриття справи щодо захоплення приміщення Хмельницької ОДА 24 січня.

Того дня Хмельницький міський відділ внутрішніх справ розпочав досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 341 КК України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд). По справі проходили громадяни, які брали участь у мирних протестних акціях у Хмельницькому.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Преступники запрещают СБУ заниматься своими прямыми обязанностями. Дожились.
  Майдан уже не мирный – смерти людей, коктейли молотова, поджоги зданий, захват оружия, захват Госучереждений.
  Статья 109 – Силовой захват власти.
  Кто будет бороться с этим бандитизмом?
  Они еще заявляют: ” За відкриття справи про захоплення Хмельницької ОДА полетять голови?” Нонсенс.

 2. Оля, не позор Хмельницький. Це ж ти писала про наркоманів -майданівців?

 3. Вите.
  Я писала. В интернете на других сайтах такая информация есть тоже, там уже писала не я. Под видом спортивных препаратов давали психотропные вещества армии США, была ссылка. Это в Киеве. Я не думаю, что другие города чем то отличаются. Все ж таки лучше людей предупредить, на всякий случай.

  http://nabat.mk.ua/news/73096.html \
  http://antiok.ru/index.php?newsid=30433 \

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.