У Хмельницькому Рада ГО “Майдан” виступила проти анархії та взялася за стабілізацію ситуації

У Хмельницькому Рада ГО “Майдан” виступила проти анархії та взялася за стабілізацію ситуації.

Як повідомив НГП член ГО “Майдан” Алім Міщук, сьогодні на засіданні Ради прийняли рішення про цілодобове патрулювання вулиць міста працівниками міліції спільно із загонами самооборони.

Також запропонували на в’їздах до Хмельницького поставити блок-пости із самооборонівців та правоохоронців задля унеможливлення потрапляння у місто провокаторів.

Крім того, Рада ГО “Майдан” вийшла з ініціативою до міського департаменту торгівлі, щоб запровадити тимчасову заборони продажу алкогольних напоїв у магазинах – щоденно з 11.00 до 13.00.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 9

 1. Сьогодні по місту бігають люди в масках – майданівці і закликають працючих людей йти на майдан, а хто не піде причинять їм шкоду. Голови майдану, що це за анархія, зупиніть цих молодиків. Віддайте їх до правоохороних органів. Це вже не мирний протест.

  • А як пр заставляла іти на антимайдан бюджетників і лякала звільненням з роботи, то чому ви тоді мовчали? Це була не анархія?

 2. ці люди підпалили СБУ, яка була наповнена вибухівкою. Спочатку думайте, а потім робіть.

 3. А які зараз правоохоронні органи? СБУ спалили, міліція під керівництвом Шутяка лише спостерігає. Симчишин та Рохов, які привели людей під СБУ можуть лише кричати в рупор. От і ходять ці молодики відчуваючи повну безкарність.

 4. Це вже переходить усі межі. Як би та вибухівка зірвалася б пів міста не було б. Вони що думають ?

 5. Вражає відео з Інтернету коли молодики закидують будівлю СБУ коктелями, а міліція спокійно за цим спостерігає. Цікаво за який порядок відповідає міліція, а можливо керівнику міліціі це вигідно. Не зрозуміло чому люди не пішли пікетувати міліцію яка арештовувала активістів майдану, чому не пікетували суди? Наскільки я розумію, СБУ такими справами не займалося, там зовсім інші функції. Міліціонери дуже гарно перевели стрілки на есбеушників, щоб самим уникнути покарання.

 6. Крім того, Рада ГО “Майдан” вийшла з ініціативою до міського департаменту торгівлі, щоб запровадити тимчасову заборони продажу алкогольних напоїв у магазинах – щоденно з 11.00 до 13.00.
  Частина місцевого майдану сидить на допінгу. Спілкувалася із такими самооборонівцями. Пянючі, не представляються, документи не предьявляють, посилаються на якесь свое начальство яке керує ними по телефону і ходять по організаціях шукають “ворогів народу”. Обличча не спотворені інтелектом. Нові Швондери і Шарікові. Колективна безвідповідальність і психоз. Буду вдячна владі, яка прибере цю анонімну біомасу з наших вулиць. Треба навчитися брати на себе персональну відповідальність а не прикриватися мандатом майдану.

 7. Погромшики и прововаторы с майдана не могут ничего организовать кроме хаоса. Им всегда будут нужны враги для обоснования своей полезности. Врагами к сожалению будут назначаться те кто на них не похож.
  Ментовской произвол будет умножен майдановской вседозволеностью.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.