У Хмельницькому чотири дні оголошені Днями жалоби

Депутати Хмельницької міської ради оголосили чотири Дні жалоби через масові жертви людей.

За відповідне рішення сьогодні проголосувало 35 депутатів, повідомляє офіційний сайт міськради.

“Враховуючи трагічні події в Україні, що призвели до людських жертв, 20, 21, 22, і 23 лютого оголошено у місті Хмельницькому Днями жалоби”, – йдеться рішенні.

Документом рекомендовано керівникам підприємств, організацій та установ міста приспустити на будівлях Державний Прапор України, обмежити проведення масових розважальних заходів та трансляцію розважальних радіо- та телепередач на території міста.

Крім цього, депутати міськради вимагають у Президента терміново затвердити склад технічного Кабінету Міністрів України, негайно оголосити про проведення дострокових одночасних виборів Президента України та Верховної Ради України, “оскільки це є єдиним фактором, що припинить політичне збройне протистояння на майданах країни”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. А 18го, когда на майдане мочили людей, в Хмельницком областном музыкально-драматическом театре Шансона народ бойко отбивал чечётку под лисапедный батальйон. Директор театра Данчук заставляет всех делать рекламу исключительно в цветах партии регионов и сам завешал театр синими рекламами, на которых хрен что прочитаешь. Да и кто у нас в театре выступает ? Весна, Лесоповал, Бутырка, Кабрионет, Брянцев, Латышко, Артур – один шансон. Это то, что нужно прорежимным силам – отвлечь базар от борьбы. И цены на билеты пусть не пугают – директор забирает себе почти 100 мест, половину аренды кладёт в карман и половину пригласительных продаёт за деньги. А платим мы с вами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.