Картки головних фінансиста і пенсійника Хмельниччини не голосували за обласний бюджет-2014

Картки депутатів Хмельницької обласної ради від Партії регіонів і за сумісництвом директора департаменту фінансів ОДА Сергія Пенюшкевича і начальника Головного управління Пенсійного фонду в області Ольги Заярнюк не голосували за обласний бюджет-2014.

Про це повідомляє офіційний сайт обласної ради, опублікувавши результати поіменного голосування депутатів.

Також не підтримала бюджет частина депутатів з фракції ВО “Батьківщина”. Фракція ВО “Свобода” у повному складі не голосувала за головний фінансовий документ краю.

В облради зауважили, що депутати Пенюшкевич і Заярнюк голосували за бюджет, але езультати їхнього голосування не були висвітлені на інформаційному табло у зв’язку з несправністю їхніх персональних пультів електронної системи голосування «Віче».

Як повідомляв НГП, Хмельницька обласна рада ухвалила бюджет на 2014 рік з доходами на суму 3 млрд. 284 млн. 239 тис. грн і витратами на суму 3 млрд. 283 млн. 939 тис. грн.

Бюджет ухвали з другої спроби. Спочатку “за” проголосував 51 обранець, що менше відповідного кворуму. Після переголосування бюджетного питання набралося 55 голосів при 78 зареєстрованих депутатів у сесійній залі.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.