Прокурор: Хмельницька ОДА не забарикадована, вулиці і магістралі – не заблоковані – ВІДЕО

Приміщення Хмельницької облдержадміністрації не забарикадоване, а вулиці і магістралі – не заблоковані.

Про це сьогодні заявив прокурор Хмельницької області Сергій Соляр на позачерговій сесії облради.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Відповідаючи на запитання народного депутата України Ігоря Сабія, пан Соляр однозначно сказав, що  вулиці і магістралі Хмельниччини не заблоковані активістами Майдану.

Разом з тим, прокурор області спочатку сказав, що адмінбудівля ОДА і ради заблокована.

“Всі ви бачите, що при вході до облдержадміністрації та обласної ради, стоять барикади, які перешкоджають діяльності органам влади. Тому розблокуйте адмінбудівлю”, – наголосив С.Соляр.

Ця відповідь не задовольнила нардепа Сабія і він забажав, аби голова облради Микола Дерикот дав відповідь на запитання, чи вхід до облради і ОДА заблокований чи розблокований.

“Позиція обласної ради і облдержадміністрації – органи влади не заблоковані. Але є деякі перешкоди, що ускладнюють нормальну роботу”, – замість Дерикота сказав прокурор області.

[LD-wx-Wg_qI]

Як повідомляв НГП, 11 лютого на брифінгу прокурор Хмельницької області Сергій Соляр закликав місцевих “майданівців” розібрати барикади біля Хмельницької облдержадміністрації і утриватися від створення загонів самооборони.

Як вважав тоді прокурор, барикади біля облдержадміністрації потрібно розібрати, забезпечивши належну роботу державних установ.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.