Федараліст Колесніченко відніс Хмельниччину до Центрального регіону

На сайті організації «Русскоязычная Украина», яку очолює нардеп-регіонал Вадим Колесніченко, уже намалювали карту поділу України, пише espreso.tv.

Так, в оприлюдненому матеріалі 11 лютого, підписаному кандидатом соціологічних наук Сергієм Дембицьким, країну було поділено «гуманітарними кордонами» на основі симпатій та антипатій до чинної влади та «східнослов’янських цінностей».

В першому варіанті Україна виявилася поділена на три регіони: Західний (Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільска та Рівненська області), Центральний (Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Херсонська та Закарпатська області), та н Південного Східу (Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська області та Крим).

Фото espreso.tv

Фото espreso.tv

«Однак, враховуючи важливість географічного фактору, тобто, щоб регіони утворювали цілісні (географічно нерозривні) групи, в фінальному варіанті я включив Закарпатську область в Західний регіон, а Херсонську – в регіон Південного Сходу», – зазначив Дембицький.

Нагадаємо, останнім часом Вадим Колесніченко активно агітує за федералізацію України, стверджуючи, що лише у такий спосіб можна вирішити нинішню кризу. Про те, що питання федералізації України – не більше ніж політична маніпуляція з підміною понять.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.