Народна рада просить “майданівців” підтримати ухвалення обласного бюджету на 2014 рік

Депутатська група “Народна рада” у Хмельницькій облраді  просить активістів Євромайдану підтримати ухвалення обласного бюджету на 2014 рік, розгляд якого запланований на 14 лютого на позачерговій сесії облради.

Про це сьогодні повідомив депутат-бютівець Віктор Адамський на Народному віче у Хмельницькому.

“Народна рада йтиме на бюджетну сесію зі своїми пропозиціями. Наразі вони опрацьовуються цілою депутатською групою. Ми запропонуємо за ключовими видатковими статтями бюджету власне бачення, реалізація ж має відбуватися у прозорій та публічній площині. Народна рада просить вашої підтримки, коли розглядатиметься проект обласного бюджету. Адже сила народу у тому, що він здатен впливати на перебіг подій”, – наголосив депутат облради.

Пан Адамський нагадав, що якби не рішучість Майдану 24 січня цього року, то, навряд чи, депутатам від Народної ради вдалося ухвалити текст звернення про сусіпльно-політичну ситуацію в державі, запропонований меншістю.

Він додав, що депутати від “Народної ради” ведуть цілодобовий прийом громадян у приміщенні облради (кабінет 138А).

Довідка НГП. Позачергове засідання сесії Хмельницької обласної ради, яке мало відбутися 30 січня, перенесли на 14 лютого цього року.

Нагадаємо, що 29 січня засідання постійної комісії облради з питань бюджету втретє було зірвано через відсутність кворуму.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.