Прокурор вимагає для обвинуваченого Червонюка 7 років в’язниці

Представник державного обвинувача, прокурор Віталій Пронозюк вимагає у судді Хмельницького міськрайонного суду Світлани Дручкової призначити покарання для обвинуваченого Дмитра Червонюка 7 років в’язниці.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Про це сьогодні він повідомив під час судових дебатів.

Свою позицію прокурор аргументував рядом зібраних доказів у ході досудового слідства та самого судового процесу: свідчень очевидців та судових експертиз. Він вважає, що Червонюк грубо порушив правила дорожнього руху, перебував у стані алкогольного сп’яніння (0,79 промілле алкоголю в крові), що спричинило смертельне ДТП.

Пан Пронозюк конкретизував, зіславшись на висновок хмельницького лікаря-нарколога, який здійснив забір крові Червонюка на виявлення алкоголю, що причиною сп’яніння водія “Тойоти RAW4” є виключно наявність алкоголю. Таким чином, прокурор поставив під сумнів покази експерта Болотової, яка заявила в суді, що присутність алкоголю в крові Червонюка могла бути від стресової ситуації, вживання хлібобулочних виробів та кисломолочних продуктів.

Прокурор не знайшов для обвинуваченого Дмитра Червонюка пом’якшувальної обставини. Натомість обтяжуючою обставиною, на думку прокурора, є алкогольне сп’яніння водія “Тойоти RAW4” на момент скоєння ДТП.

Пан Пронозюк також попросив суд, крім 7 років в’язниці для Червонюка, ще на три роки позбавити права керувати транспортним засобом.

Родина загиблого Крушельницького та їхній адвокат вимагали у Феміди максимального покарання – 8 років тюрми.

Захист Червонюка наполягав, аби суд призначив покарання, яке не пов’язане з позбавленням волі. Вони вважають, що вина підсудного не доведена, а тому потрібно його виправдати.

Суддя Світлана Дручкова на 10 лютого призначила оголошення вироку по справі Червонюка.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.