Суд скасував рішення Кам’янець-Подільської міської ради по питанню Тимошенко і Януковича

Хмельницький окружний адміністративний суд скасував рішення п’ятдесят шостої (позачергової) сесії Кам’янець-Подільської міської ради від 28 січня цього року “Про суспільно – політичну ситуацію в Україні”.

Відповідну ухвалу виніс суддя О.Польовий, про свідчать дані з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Головуючий дійшов висновку, що місцева рада порушила Конституцію України та Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

“Аналізуючи норми законодавства, суд приходить до висновку, що ні Конституцією України, ні Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” органи місцевого самоврядування не наділені правом та повноваженнями вирішувати питання, віднесені Конституцією України, цим та іншими законами до повноважень інших органів та посадових осіб”, – йдеться у постанові суду.

“Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що рішення п’ятдесят шостої (позачергової) сесії Кам’янець-Подільської міської ради шостого скликання від 28.01.2014 року № 1/56 “Про суспільно – політичну ситуацію в Україні” суперечить нормам Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, тому воно є протиправним та підлягає скасуванню”, – зазначається у тому ж судовому рішенні.

Нагадаємо, що депутати Кам’янець-Подільської міської ради засудили бездіяльність Президента України, вимагали скасувати закони прийняті Верховною Радою України 16 січня 2014, розпустити Верховну Раду України, розформувати “Беркут” та інші спецпідрозділи.

Крім цього, рішення міськради містить вимогу адресовану Верховній Раді України розпустити Конституційний суд та повернутись до Конституції 2004 року, виразити недовіру чинному Президентові України та оголосити дострокові президентські вибори.

Від Президента України Кам’янець-Подільська міська рада вимагала скасувати інституцію державних адміністрацій, припинити політичні репресії, звільнити затриманих протестувальників Євромайдану, всіх політичних в’язнів, в тому числі лідера ВО Батьківщина Юлію Тимошенко.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А прийняті рішення районних судів про заборони мирних зібрань – законні? Кожен громадян може вимагати від президента виконувати закони України і мають право вимагати поважати права українців.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.