Свідок у справі захоплення Хмельницької ОДА вважає, що сторонні громадяни мали право перебувати в адмінбудівлі

Свідок у справі захоплення Хмельницької облдержадміністрації, секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський вважає, що сторонні громадяни мали право перебувати в адмінбудівлі 24 січня, коли відбувся штрум приміщення.

Про це він сказав на допиті в обласній міліції та у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Я сказав слідчому, що приміщення Хмельницької ОДА належить територіальній громаді області, а тому там можуть перебувати не лише працівники облдержадміністрації, а й прості люди. Однак 24 січня для громадян був обмежений вхід до адмінбудівлі. На мою думку, тимчасої агресії з боку громадян не виникло би, якщо їх вільно пустили в приміщення”, – вважає пан Чернилевський.

Він зазначив, що допит тривав близько години. Слідчий продемострував Чернилевському відео місцевого “33 каналу” і попросив надати свідчення щодо можливо впізнаних осіб.

Довідка НГП. 24 січня за фактом захоплення Хмельницької ОДА Хмельницьким міським відділом внутрішніх справ розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 341 КК України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

За даними обласної міліції, на допит по справі захоплення ОДА викликали 11 свідків.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. угу, “имели право” – с костетами, газовыми баллончиками, металлическими прутьями, коктейлями Молотова….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.