Арбузов занепокоєний, що бюджет Хмельницької області на 2014 рік, досі не прийнятий

Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов висловив занепокоєння, що бюджети на 2014 рік Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської і Хмельницької областей, досі не прийняті.

Про це сьогодні він заявив в ході засідання Кабінету Міністрів України, повідомляє його прес-служба.

“Для вирішення цього питання, насамперед, необхідно розблокувати роботу адміністративних будівель. Тоді органи влади в регіонах зможуть належним чином виконувати свої функції”, – вважає Арбузов.

Для забезпечення нормального бюджетного процесу на всіх рівнях С.Арбузов доручив Міністру фінансів Юрію Колобову сприяти якнайшвидшому прийняттю місцевих бюджетів, а також взяв це питання на особистий контроль.

Як повідомляв НГП, 29 січня цього року засідання постійної комісії облради з питань бюджету було зірвано через відсутність кворуму.

Бажання працювати виявили 5 із 16 членів бюджетної комісії: Іван Гончар (ВО “Свобода”), Мар’ян Зеленецький, Василь Ваків (обоє – ВО “Батьківщина”), Сергій Пенюшкевич (Партія регіонів), Олег Хавронюк (сказав, що прийшов представляти інтереси члена бюджетної комісії Івана Гладуняка, який зараз у Києві).

Голова комісії Світлана Лукомська перебуває у відпустці. Це підтвердив перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко.

Секретар комісії Юрій Браніцький (фракція Партії регіонів) відсутній через виробничі питання. Заступник голов комісії Сергій Ведерніков (фракція Партії регіонів), за інформацією апарату облради, не відповідав на телефонні дзвінки.

Не прибув на засідання й губернатор Хмельниччини Василь Ядуха, який є членом бюджетної комісії.

Пізніше заступник голови облради Василь Осадчий підписав розпорядження про пересення позачерговою бюджетної сесії Хмельницької облради на 14 лютого.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.