“Свобода” побачила подвійні стандарти в судовій ухвалі щодо місцевої регіоналки

Ярмолинецький районний суд  29 жовтня ухвалив рішення за позовом Хмельницької обласної організації ВО “Свобода” щодо визнання протиправним рішення Ярмолинецької районної ради про обрання заступником голови райради керівника районної організації Партії регіонів Марії Чмуневич.

Як повідомляє прес-служба облорганізації ВО “Свобода”, 23 листопада 2010 року новообрана Ярмолинецька районна рада шостого скликання на своїй першій сесії, без врахування усіх обставин та всупереч вимогам низки нормативних актів, ухвалила незаконне рішення.

На момент обрання, починаючи з 2005 року, М.Чмуневич обіймала посаду голови Ярмолинецької районної партійної організації Партії регіонів. Але цю інформацію ні голова районної ради, ні кандидат на посаду заступника голови ради під час обговорення її кандидатури не довели до відома депутатського корпусу.

Як наслідок, відбулось порушення вимог закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до яких, заступник голови районної ради працює в раді на постійній основі, не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з иншою роботою, у тому числі на громадських засадах. У порушення законодавства М.Чмуневич продовжує очолювати партійну організацію.

У “Свободі” впевнені, що 20 липня 2012 року Хмельницький міськрайонний суд в аналогічній справі ухвалив рішення зовсім іншого змісту, яким скасував рішення Хмельницької міської ради від 2 грудня 2010 року №9 “Про обрання секретаря Хмельницької міської ради” (мається на увазі, судовий позов від депутатів-регіоналів Анатолія Собка і Оксани Кольгофер щодо неправомірного займання посади секретаря Хмельнциької міськради Валерія Лескова – НГП).

“Різниця між цими двома рішеннями в аналогічних справах полягає лише в тому, що секретарем Хмельницької міської ради був представник опозиційної партії, а позивачами у справі – представники Партії регіонів, в той час як заступником голови Ярмолинецької районної ради є представник Партії регіонів, а позивачем у справі – опозиційна політична сила Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Така ось політика подвійних стандартів!” – вважає помічник-консультант народного депутата України від ВО “Свобода” Андрій Поліховський.

Юристи ВО “Свобода” наразі готують апеляційну скаргу на незаконне та необґрунтоване рішення Ярмолинецького районного суду з метою відновлення законності та справедливості в суді вищої інстанції.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. а чого побачила, явні подвійні стандарти. Лескова зняли, бо він з опозиції, а регіоналку залишили, бо вона протеже Ядухи. Продажні суди!

  2. Так манька знає свою справу, весь район в партію загнала, будете матняки знати як на владу морди відкривати. Це моя ручна чупакабра, на кого натравлю того й буде гризти!

  3. Майже за рік рейтинг Свободи у Львові знизився вдвічі. Щось треба ще пояснювати? http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?menshe_nizh_za_rik_reyting_svobodi_u_lvovi_znizivsya_vdvichi&objectId=1296456

    • В Хмельницькому рейтинг “СВОБОДИ” за рік виріс і тепер 28%. Це перше місце в місті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.