Ядуха прошерстить апарат облдержадміністрації

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха створив комісію з проведення інвентаризації в апараті обласної державної адміністрації.

Таке розпорядження глава краю підписав 29 жовтня.

“Провести інвентаризацію основних засобів та інших необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів та бланків суворої звітності, малоцінних та швидкозношуваних предметів, розрахунків та інших статей балансу в апараті обласної державної адміністрації з 01 по 15 листопада 2013 року”, – зазначається у документі.

Очолив комісію з інвентаризації заступник голови ОДА Леонід Гураль.

Крім цього, утворено ще одну комісію для визначення непридатності майна і встановлення неможливості або неефективності проведення відновлювального ремонту, а також оформлення необхідної документації на його списання протягом 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ну і що тут такого резонансного. Якщо журналіст В.Тараненко не в курсі, то таку інвентаризацію згідно чинного законодавства проводять усі бюджетні установи один раз на рік, і зазвичай вона припадає на листопад місяць. Також, в кожній бюджетній установі має діяти постійнодіюча комісія зі списання майна. І списує така комісія майно, що використовується у господарському обороті установи, майно що морально застаріло, майно що передається іншим установам, тощо(поштові марки, конверти, ручки, миючі засоби, лампочки, м”який інвентар, стільці, оргтехніку, і т.д.). І взагалі, щоб було менше непорозумінь з прийняттям такого розпорядження, можна підняти Інструкцію з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статтей балансу бюджетних установ, затверджену наказом Головного управління Головного казначейства України та Міністерства фінансів України від 30,10,1998р. № 90, та почитати нашому журналісту. Там все написано які розпорядчі документи мають бути в бюджетній установі при інвентаризації і які комісії. Удачі у вивченні законодавства про бухгалтерський та фінансовий облік.

  2. Прочитавши назву перше, що прийшло в голову, це те що підлизування тролів, які коментують статті на цьому та інших сайтах не сподобали Ядусі… А виявляється тільки лампочки та мякий інвентар 🙁

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.