Бюджет недорахувався 4 млн. грн через купівлю деревообробного обладнання у фантома

На Хмельниччині податківці викрили тіньову схему незаконного використання пільг при здійсненні фіктивної інвестиційної діяльності.

Як повідомив інформаційно-комунікаційний сектор ГУ Міндоходів у Хмельницькій області, посадові особи приватної фірми з метою ухилення від сплати податків та митних платежів шляхом маскування операцій по придбанню обладнання під інвестиційну діяльність нерезидента, ввезли іноземне деревообробне обладнання як інвестицію на митну територію України від підприємства-нерезидента. Внаслідок цього незаконно скористались пільгою при розмитнені товарів та занизили об’єкт оподаткування.

Особливою ланкою у цій протиправній оборудці виявилось те, що іноземна фірма не мала жодних можливостей для інвестування української сторони, бо не існувала в природі.

“Це чорним по білому засвідчив лист Федеральної митної служби Російської Федерації, де вказано, що згідно виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб російське товариство з обмеженою відповідальністю припинило свою діяльність шляхом ліквідації на початку 2011 року”, – кажуть податківці.

Натомість «оформлення інвестицій»  від цього товариства-фантома здійснювалось, починаючи з 2012 року.

Таким чином, внаслідок вказаних неправомірних дій службові особи  деревообробного підприємства ухилились від сплати податків та митних платежів у сумі 4  мільйони 99 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.