Нардеп Лукашук судиться рухом “Чесно” і тижневиком “Газета Поділля” – Документ

Народний депутат України від фракції БЮТ і кандидат у нардепи у хмельницькій мажоритарці Олег Лукашук подав позов про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди проти координатора руху “Чесно” у Хмельницьку Олега Черненка та тижневика “Газета Поділля”.

Приводом для позову стала публікація, в якій видання некоректно перефразувало оприлюднену Олегом Черненком оцінку доброчесності пана Лукашука, на думку руху “Чесно”.

Згідно методології дослідження, Олег Лукашук не відповідає 4 з 6 критеріїв доброчесності. Народний депутат не погоджується з такою оцінкою, називає її наклепом, вимагає офіційного вибачення та спростування інформації на сторінках “Газети Поділля”, а також відшкодування моральної шкоди у розмірі 50000 грн.

Як повідомили у прес-службі руху “Чесно”, дослідження велося у відповідності до чітко розробленої методології дослідження, що є публічною та оприлюднена на сайті Руху. В своїй оцінці Рух посилається на відкриті та поважні інформаційні джерела, зокрема, у випадку пана Лукашука, на матеріали газети “Дзеркало тижня” та повідомлення Першого національного телеканалу. Зокрема, оцінка стосувалась його діяльності у якості Віце-Президента Тендерної палати України. Іншим джерелом, використаним при винесенні оцінки його участі у роботі парламенту та комітетів, став офіційний сайт Верховної Ради.

Усім народним депутатам за три дні до публікації даних було надіслано їх профілі та запропоновано надати свої коментарі щодо знайденої Рухом інформації. Пан Лукашук такою можливістю не скористався, кажуть у “Чесно”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Да все знают что Лукашук ворюга и подлец. Ему неотмыть свою репутацию.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.