Прокурори пішли в бібліотеки

Прокуратура Хмельницької області вимагає скасувати незаконні платні послуги у бібліотеках.

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Островського безпідставно брали плату за оформлення читацького квитка, його перереєстрацію, оформлення тимчасової перепустки для роботи в читальних залах та інше.

У Волочиській районній бібліотеці за гроші оформляли реєстраційні  документи користувача, видавали книги за «Нічним абонементом», що суперечить законодавству.

Крім того, завідуючі двох сільських бібліотек Красилівського району, аби показати видимість роботи закладу і наростити відвідуваність, дописували у формуляри читачів літературу, яку ті насправді не одержували. В окремих районах облік бібліотечного фонду ведеться абияк. Через бездіяльність бібліотечних працівників частина книг користувачами не повертаються.

А в Хмельницькій центральній районній бібліотеці перевіркою встановлено безпідставне «списання» понад 6 тис. гривень бюджетних коштів. Згідно з накладною, за підписом директора бібліотеки, кошти перераховано на встановлення ще торік приватним підприємцем вхідних дверей, яких немає й досі. Із вимогою повернути до бюджету кошти прокуратура району внесла в райдержадміністрацію подання.

На усунення цих порушень внесено документи прокурорського реагування з вимогою скасувати незаконні платні послуги.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Їм би краще підготовкою до виборів зайнятись, провірити масові порушення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.