Хмельницькі податківці на реконструкцію свого адміністративного приміщення освоять майже 6 млн. грн

Державна податкова служба у Хмельницькій області 5 жовтня за результатом тендеру уклала угоду на реконструкцію свого адміністративного приміщення на загальну суму 5,99 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пише сайт “Наші гроші”.

Хмельницька ДПС замовила реконструкцію адмінбудинку на вул.Пилипчука, 17 у Хмельницькому з добудовою до неї п’ятиповерхової будівлі. З’єднають два приміщення через галереєю. Підряд на ці роботи  отримала ПФ «Діта». Будівництво фінансують з державного бюджету, завершити роботи повинні до кінця 2014 р.

Пропозиція ПФ «Діта» не була найдешевшою на тендері. У конкурсі брали участь ще чотири фірми, зокрема ТОВ «Атоммонтажсервіс» пропонував зробити реконструкцію за 5,72 млн грн. Однак дешевша пропозиція була відхилена, зокрема через те, що не всі сторінки поданих документів були скріплені підписами і печаткою, у довідках про наявність обладнання та працівників не вказано нормативної потреби, не надано копій двох договорів за період 2009-2011 роки, а надано лише п’ять відгуків від клієнтів фірми, не вказана договірна ціна та ін.

Засновником ПФ «Діта» є депутат Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Михайло Кіперман.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.