У команді Зеленського – двоє вихідців з Хмельниччини У команді Зеленського – двоє вихідців з Хмельниччини

У виборчому штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського оприлюднили повний список фахівців, які відповідають за певний напрямок і уповноважені публічно… Далі »

Україна – це не просто місце на карті Україна – це не просто місце на карті

Ірина Бігус – переможниця Хмельницького обласного конкурсу «Вчитель року» – наразі змагається за почесне звання на Всеукраїнському. Нещодавно Прем’єр-міністр Володимир… Далі »

До кінця року на Хмельниччині планують забезпечити житлом 1750 військовослужбовців-контрактників До кінця року на Хмельниччині планують забезпечити житлом 1750 військовослужбовців-контрактників

У гарнізонах Хмельницької області продовжується будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України, повідомляє Хмельницька ОДА. Реалізація проекту здійснюється… Далі »

Близько 1500 випадків перевищення швидкості зафіксували пристроєм TruCAM на Хмельниччині Близько 1500 випадків перевищення швидкості зафіксували пристроєм TruCAM на Хмельниччині

За період використання пристрою TruCAM співробітники управління патрульної поліції в Хмельницькій області зафіксували близько 1500 випадків перевищення швидкості водіями. Поліція… Далі »

У Зеленського запевнили, що українські мова, культура та територія – найвища цінність У Зеленського запевнили, що українські мова, культура та територія – найвища цінність

У штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що не збираються «йти шляхом більшовиків» у разі перемоги на виборах…. Далі »

На Хмельниччині заборгованість за послуги ЖКГ продовжує рости – вже 1,33 млрд грн На Хмельниччині заборгованість за послуги ЖКГ продовжує рости – вже 1,33 млрд грн

На кінець лютого населення Хмельницької області заборгувало за житлово-комунальні послуги 1 млрд. 332 млн грн, що на 300 тис. грн більше… Далі »