На Хмельниччині заборгованість за послуги ЖКГ продовжує рости – вже 1,33 млрд грн

На кінець лютого населення Хмельницької області заборгувало за житлово-комунальні послуги 1 млрд. 332 млн грн, що на 300 тис. грн більше порівняно з січнем.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, заборгованість зі сплати за постачання природного газу становила 771,9 млн грн (на 150,5 млн грн більше, ніж у січні 2018 року), за централізоване опалення та постачання гарячої води – 274,6 млн грн (+ 40,7 млн грн),  утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 70,3 млн грн (+ 7,5 млн грн), централізоване постачання холодної води та водовідведення – 33 млн грн (+ 4,6 млн грн), вивезення побутових відходів – 8,3 млн грн (+ 500 тис. грн), постачання електричної енергії – 173,9 млн грн (+ 33,9 млн грн).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год), на одного власника особового рахунку в лютому становили 2420 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. от вам і реформи! скоро не буде чим платити зарплату і всі поїдуть в Польщу. Вже зараз не можна сварщика на роботу знайти.
    Як реформатори мають питання боргів вирішувати? по державі вже майже 100 мільярдів. Майже 4 мільярди доларів.

  2. Сала Україні?

  3. Скільки з цих боргів придумав та накрутив Хмельницькгаз, приведенням постачання природного газу до стандартних умо? Штраф за це від НКРЕ вони вже отримали, але ж то копійки.

  4. Порохоботи, це заслуга Пороха і Гросі

  5. Ну скоро подивимось як буде коли Беня прийде до влади…

  6. Беня ще пеню накрутить і стягне з нароу.. а потім клоун буде віддуватися.. а Беня бало рахувати….згадайте лояльність Приматбанку до людей…. САЛА УКРАЇНІ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.