У Зеленського запевнили, що українські мова, культура та територія – найвища цінність

У штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що не збираються «йти шляхом більшовиків» у разі перемоги на виборах.

«Будуть сфери, де буде революційний підхід, будуть сфери, де буде еволюційний підхід. Ніхто не йтиме шляхом більшовиків, шляхом перевороту всього суспільства», – сказав доктор юридичних наук, представник штабу Зеленського, уродженець Тернополя Руслан Стефанчук в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, для Володимира Зеленського та тих, з ким він іде в політику, українські мова, культура та територіальна цілісність є найвищою цінністю.

«Українська культура, українська мова і українська територія – це речі, які для нашої команди є святими. У нас різні люди, які спілкуються різними мовами, ходять у різні церкви, але ми об’єдналися заради того, щоб отримати гарну і сильну Україну», – додав Руслан Стефанчук.

Він підкреслив, що команду Зеленського складають люди, які «сповідують абсолютно інші цінності, ніж ті, які продукуються впродовж 28 років незалежності України». Зокрема, в ній працюють понад 150 експертів – докторів наук, професорів, інтелектуалів, які розробляють план дій у різних сферах.

Серед головних пріоритетів – перетворення суду на третю гілку влади, запровадження народовладдя та поширення приватно-державного партнерства в усіх сферах.

«Ми проходимо декілька етапів. Перше – ревізія функцій держави. Той функціонал, який покладений на державу – це постсовок. Ми повинні чітко сказати: менше держави в житті людини, більше людини в житті держави», – додав Руслан Стефанчук.

Політична реклама

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

  1. ” У Зеленського запевнили …”, а коли вже він сам запевнить? Чи воно не вміє говорити?

  2. “… для Володимира Зеленського та тих, з ким він іде в політику, українські мова, культура та територіальна цілісність є найвищою цінністю”.

    Саме він (і більшість його команди) принципово не розмовляє українською. А якщо намагається, то цю какофонію неможливо слухати.

  3. Чому порохоботи всіх поливають лайном за те, що вони проти шоколадного барона? Ви не думали, що тих, хто проти вашого господаря більше, а якщо обєднаються, то дадуть вам усім п#зди

    • Ну, по-перше, Порох не чийсь господар, а Глава держави. По-друге, де ви бачите тут тотальний “полив лайном”? По-третє: з чого такі висновки, що тих хто проти, більше? А по-четверте: те, що когось там багато зовсім не означає, що вони можуть дати п#зди іншим. Коли вовк забігає в курятник із сотнею курей, то пір’я летить і гвалт стоїть 🙂

  4. Швидко перефарбовується. А команда з бувших регіоналів і фронту змін.

  5. Може так статись, що від Зе буде багато розчарувань. Де його п’ятірка, яку він обіцяв оголосити ?

  6. Ну й ви придурки! Ви хочете від шолудливого єврейчика щоб він захищав вашу українську мову? Читайте інтерв”ю Коломойського!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.