Хмельницький підприємець заплатить 17 тис. грн штрафу за торгівлю без маски

Хмельницький міськрайонний суд оштрафував місцевого підприємця на 17 тис. грн за порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це свідчить постанова від 7 вересня.

За матеріалами справи 12 серпня о 10 год. 50 хв. в кафе «Шах і Мат», що на вул. Привокзальна 2 у Хмельницькому чоловік здійснював підприємницьку діяльність без засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот, чим порушив п.п. 1 п. 10 постанови КМУ №641 від 22.07.2020 р.

Стокові зображення від Depositphotos

У судове засідання підприємець не з`явився. При цьому суд вживав належні заходи для його повідомлення про місце і час розгляду справи.

Крім цього, у рішенні Європейського Суду з прав людини від 3 квітня 2008 року у справі «Пономарьов проти України» наголошено на тому, що особа в розумні інтервали часу має вживати заходи, щоб дізнатись про стан відомого їй судового провадження.

Суд дійшов висновків, що вина підприємця у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом працівника поліції, письмовими поясненнями, згідно з якими підприємець повністю визнав вину, письмовими поясненнями свідків.

Як писав НГП, продавчиня з Ізяслава заплатить 17 тис. грн штрафу, бо не мала маски і рукавичок.

Крім цього, суд оштрафував на 17 тис. грн голову Старосинявської громади за відсутність маски.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ви штрафуйте водіїв і кондукторів великих маршруток, наприклад в 21, ця пацанвота ніколи не дотримуються карантину, беруть повно пасажирів на стоячі місця. Таке враження шо поліція про це не знає, перевірте цих наглих молодих скотів які готові за гроші вдавитись. Поляки не дарма називають українців кабанями бо це так і є, кабані за гроші подавляться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.