Продавчиня з Ізяслава заплатить 17 тис. грн штрафу, бо не мала маски і рукавичок

Ізяславський районний суд оштрафував на 17 тис. грн місцеву продавчиню за порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це сказано у постанові від 3 вересня.

Правоохоронці зафіксували, що 22 серпня о 17 год. 53 хв. в Ізяславі на вул. Шевченка, 28, жінка, працюючи продавцем у магазині «Євростиль», перебувала у присутності відвідувачів без засобів індивідуального захисту маски, що закриває ротову порожнину та ніс та без гумових рукавиць, чим порушила п. п. 1 п. 10 постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року.

У судовому засіданні вона не визнала вини, пояснила, що в той момент споживала їжу, маска лежала поруч і була одягнена у присутності працівників поліції. До цього вона весь день носила маску.

Суд дослідив складений адмінпротокол, рапорт інспектора, письмові пояснення продавчині, копію трудового договору, відеозапис події і дійшов висновків: жінка порушила правила карантину, що тягне за собою накладення штрафу 17 тис. грн.

Крім штрафу, порушниця заплатить 420,4 грн судового збору.

Як писав НГП, суд оштрафував на 17 тис. грн голову Старосинявської громади за відсутність маски.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Какие штрафы, что ты пишешь ? КСУ уже разъяснил, что кабмин привысил полномочия, что такие ограничения только при ЧП и через верховну раду…

  2. А судьям решения КС не указ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.