Суд закрив справу проти підлеглого Симчишина, на якого склали адмінпротокол

Хмельницький міськрайонний суд закрив “карантинну” справу проти начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергія Ремеза.

Відповідне рішення було ухвалено 10 вересня.

У середині серпня працівники хмельницького відділу поліції склали адміністративний протокол на пана Ремеза як організатора пінної вечірки, що відбулася на міському пляжі у рамках фестивалю «My Fest» за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення правил карантину щодо людей»). Зазначалося, що 12 серпня з 22.10 до 23.00 він не забезпечив дотримання дистанції між учасниками (не менше 2 м), яких було близько 400 осіб.

У суді адвокат посадовця Костянтин Костенко подав клопотання з проханням долучити до справи наказ Сергія Ремеза, яким відповідальними особами за проведенням вказаного масового заходу визначено головного спеціаліста Козачок і заступника начальника управління Олену Мандзій.

Крім цього, захисник додав, що співорганізатором фестивалю виступила Молодіжна громадська рада. Однак правоохоронці не складали жодних адмінпротоколів щодо згаданої організації.

Сам Ремез не прибув на засідання через виробничу необхідність, як пояснив його адвокат.

Під час дослідження матеріалів адмінсправи суддя Світлана Дручкова побачила ряд недоліків. Так, фототаблиці зі скупченням людей, надані поліцейськими, не містили підписів та інформації про їхнє походження; незавірена відповідним чином програма фестивалю «My Fest»; візуалізацію епідемічних показників Хмельниччини додано без зазначення дати створення цього документу.

У письмових поясненнях Ремез зауважив, що початок пінної вечірки довелося дочасно припинити через не дотримання фізичної дистанції, оскільки частина глядачів скупчилася біля сцени.

Також суд переглянув надане відео тривалістю 20 секунд, з якого важко ідентифікувати конкретну локації розважального заходу.

Зауважимо, що захисник начальника управління молоді та спорту просив суд повернути на доопрацювання протокол про адмінправопорушення для усунення недоліків. Однак після нарадчої кімнати суддя ухвалила рішення закрити справу за відсутністю складу адмінправопорушення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Пластмасові як завжди облажались!
  Краще б злочинців ловили,а не людей без масок.

 2. зазвичай судді при розгляді таких справ бувають “веселі” відправляють справу на доопрацювання, а тут адвокат захотів доопрацьовувати, звісно клієнта потрібно тримати у підвішеному стані. Суддя не побачила складу правопорушення і закрила, що ж там доопрацьовувати не доопрацьоване)))

 3. Якщо за все відповідає спеціаліс Козачок, то навіщо такий начальник?

 4. Симчишин молодець, вирішує за своїх недолугих керівників питання в суді!

 5. Справу закрити, Симчишина нагородити відзнакою ,,найкращий мер в епоху пандемії,,!
  Хвала найгуманнішому суду в світі!

 6. Симчишин тварина яка своїми піарними акціями сприяє розповсюдженню короновіруса. Ця тварина симчишин за ради грошей душу дяволу продала. Але чому дивуватись, він такий як його батько парторг КПСС цукрового заводу, який він успішно розікрав, а тепер синуля-нацик розкрадає бюджет міста.

 7. Судью отправить на проживание в палату с короновирусными , чтобы мозги восстановила.

 8. Поліціянти аби для галочки склали протокол, а далі по барабану.

 9. ДА. А була ж справедлива???
  Семчишин дав земельки, ВІДРОБЛЯЄ.
  Захисник просить суд
  повернути на доопрацювання протокол
  про адмінправопорушення для усунення недоліків а ЇЙ ПОФІГ.
  От і вір в наш “СПРАВЕДЛИВИЙ ТА ГУМАННИЙ СУД”,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.