Керівнику управління молоді та спорту Хмельницької міськради загрожує штраф у розмірі від 34 тисяч гривень за порушення карантину під час фестивалю

Працівники Хмельницького відділу поліції склали адміністративний протокол за порушення карантинних обмежень на організатора пінної вечірки, яка проходила на міському пляжі в межах фестивалю «My Fest», повідомляє cектор комунікації поліції Хмельницької області.

Протокол правоохоронці склали на підставі статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил карантину щодо людей» за невжиття організатором вечірки заходів щодо забезпечення дотримання її учасниками безпечної соціальної дистанції.

Організатором фестивалю та вечірки виступило управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, тож його керівнику, як посадовій особі, загрожує адміністративний штраф у розмірі від 34 тисяч гривень.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. От такі кадри набрав Симчишин, які не дотримуються українського законодавства. Засранець стьопка має похвалити мера – головне агітація.

 2. Ха-ха-ха знайшли козла.
  Та то такий лохотрон. І що, керівник власним коштом сплатить?
  Так він без дозволу влади в місті навіть пукнути неможе.
  А мер, що там робив? Куклу резинову роздивлявся?

 3. Ремез ???

 4. Єдиний адекватний і порядний керівник Ремез С.С., а зробили крайнім:(

 5. Суща правда!
  Ремеза здають як старе відро на металобрухт.

 6. так міський голова “добро”дає, його першого треба ОШТРАФУВАТИ!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.