Заробітки на преміях: суд відсторонив від посади третю чиновницю управління Пенсійного фонду

Хмельницький міськрайонний суд відсторонив від посади начальника управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області терміном до 20 жовтня 2020 року.

Про це сказано в ухвалі суду від 25 серпня.

Також цій особі оголошено підозру за ч. 3 ст. 191 КК України і призначено запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 65 тис. 910 грн.

За даними досудового розслідування, вказана посадовець за попередньою змовою із начальником ГУ ПФУ у Хмельницькій області Ольгою Заярнюк та начальником фінансово-економічного управління головним бухгалтером Ларисою Мельник, маючи намір на привласнення чужого майна бюджетних коштів, виділених для преміювання/надбавки за інтенсивність працівників ГУ ПФУ в Хмельницькій області, вчинили привласнення чужого майна.

За відомостями правоохоронців, головний бухгалтер контролювала нарахування премій, і через керівників районних підрозділів сигналізувала, яку частину доведеться повернути. Для перевезення готівки використовували водія обласного Пенсійного фонду, який у районах забирав конверти з грошима, відрахованих з премій підлеглих і віз до Хмельницького.

Протягом 29-30 червня 2020 року бухгалтер отримала з районів 107,1 тис. грн, які передала начальниці обласного ПФ. Фактично це була частина сум премій, нарахованих за червень.

Протягом 3-7 серпня спільниця керівника установи одержала з районів 104,6 тис. грн у вигляді частини премій за липень. У подальшому 7 серпня вона відрахувала собі 30,6 тис. грн “преміальних”, а решту (74 тис. грн) передала своїй начальниці. Того ж дня їх викрили та затримали правоохоронці.

Під час обшуку робочого кабінету начальниці обласного Пенсійного фонду, який тривав майже шість годин, вилучено 74 тис. грн і 29 тис. євро.

Раніше суд відсторонив на два місяці (до 6 жовтня) від займаних посад начальника Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області і начальника фінансово-економічного управління-головного бухгалтера ГУ ПФ, які підозрюються у привласненні та розтраті майна (ч.3 ст.191 ККУ).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Отак потихенько дійдуть до тих, чиї руки залізали в наші кишені. А рішення про повернення надбавок, принаймі вже на теперішній час, і досі не прийнято

  2. “вилучено 74 тис. грн і 29 тис. євро.”, а було “Загалом з кабінетів посадовців вилучено грошові кошти у різній валюті на суму понад 1 млн гривень.” видать чесно зароблене переховували на роботі)

  3. Бозя все бачить

  4. Судді самі так роблять перед пенсією. Це практично офіціальна технологія козаченьок сісти на шию простим людям і звісити ноги і на пенсії.

  5. Оце шобла на державному рівні діяла і ці всі ПФУісти фактично з часом відмиються поділившись награбованим зі слідаками, їх начальниками і т.д. і т.п.

  6. Воровать надо как шоколадный заводами и эшелонами тогда никто не тронет и даже Зе будет жать руку.

  7. Для того щоб підтримати дії Заярнюк, нове керівництво надбавки зменшило в серпні втричі. Як зрозуміти такі наслідки викриття злочинної схеми?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.