Двоє дітей сховалися за сидіннями. Як водій хмельницької маршрутки виправдовувався, чому перевозив “стоячих” пасажирів

Хмельницький міськрайонний суд вирішив не карати штрафом водія ПП “Хмельницьке таксі”, який порушив правила карантину  (ст. 44-3 КУпАП).

Про це сказано у постанові від 25 серпня.

За даними  адмінпротоколу, 12 серпня о 11 год. 24 хв. водій на вул. Львівське шосе, 61/4 у Хмельницькому перевозив пасажирів поза межами кількості місць для сидіння, чим порушив п.4 постанови головного державного санітарного лікаря України №23 від 21 травня 2020 року та постанову Кабінету міністрів України №641 від 22 липня 2020 року.

В судовому засіданні водій визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення і пояснив, що при посадці пасажирів, двоє дітей сховалися за сидіннями, у зв`язку із чим він не помітив їх та продовжив рух.

Суд дійшов висновків, що вина особи підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, його письмовими поясненнями, записом із нагрудних камер відеоспостереження.

При цьому суд визнав, що це порушення було малозначне, а тому обмежився усним зауваженням.

Як писав НГП, суд визнав винним водія автобусного маршруту №47 (обслуговує перевізник ТОВ «Рембуд-Транс») у порушенні правил карантину, але звільнив його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Наш суд самый гуманный суд в мире!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.