Суд визнав винним водія хмельницької маршрутки у порушенні карантину

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним водія автобусного маршруту №47 (обслуговує перевізник ТОВ «Рембуд-Транс») у порушенні правил карантину, але звільнив його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Про це сказано у постанові від 25 серпня.

За матеріалами справи 25 червня о 8 год. 27 хв. водій міського автобусного маршруту №47 у Хмельницькому на вул. Камянецька, 12 перевозив “стоячих” пасажирів, чим порушив вимоги постанови Кабміну №432 від 20 травня 2020 року.

У судовому засіданні правопорушник визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення.

“Враховуючи ступінь вини особи, відсутність негативних наслідків від вчиненого правопорушення, відсутність шкоди для інших, суд вважає, що вчинене адміністративне правопорушення є малозначним та приходить до висновку про можливість звільнити особу на підставі ст.22КУпАП від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням, а провадження в справі – закрити”, – зазначено у постанові суду.

Нагадаємо, що за порушення карантину ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачається штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн  для посадових осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.