Симчишин не виключає, що на блокпостах перед в’їздом до Хмельницького, може з’явитися військова техніка

Міський голова Олександр Симчишин не виключає, що на блокпостах перед в’їздом до Хмельницького, може з’явитися військова техніка.

Про це сьогодні він повідомив журналістам під час скайп-конференції.

“Плануємо жорсткіші дії щодо блокпостів з можливою зупинкою усіх транспортних засобів та залученням важкої військової техніки”, – наголосив мер.

Фото Віталія Тараненка

Наразі при в’їздах до Хмельницького діють чотири блокпости. За словами міського голови, також розглядається варіант запуску ще двох блокпостів зі сторони Лісових Гринівців і Чорного Острову.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Не треба цього. Треба контролювати обсервацію тих, хто приїхав з-за кордону.

 2. Картавий помішався ???? головка болить в нього ??? військова техніка… активісти .. то, що з головою не дружить.. то ясно.. але з точки зору закону всі його дії протиправні…. САЛА УКРАЇНІ…

 3. Чергову дурницю несе недолугий Симчишин. Яка необхідність застосувати на вїздах у місто Хмельницький важку військову техніку? Шо, хтось силою проривається в місто, чи на теріторії області відбуваються військові дії? Телепень надивився фільмів про апокаліпсіс! Медициною зараз треба займатись, медичними масками, захисними комплектами для лікарів, доставкою медичних працівників до місця роботи, забезпечення людей дезінфекторами, а не нести маячню про важку військову техніку! Рятівник світу!

  • А куди зараз ідуть всі заробітчани з сіл? Правильно всі їдуть в Хмельницький. Кави випити. Долари поміняти. Того скоро привезхуть. Я б місто взагалі закрив.

 4. Есть множество просёлочных дорог через которые можно въехать минуя блокпосты.

 5. Прикордонні КПП з усіх сторін,особливо з Синяви.
  Друзі академії з якимм купався на Водохреще допоможуть забезпечити втілення ідеї.

 6. Мер має на увазі танки Т-90, Гради, джевеліни чи що ???

 7. Яка важка військова техніка на вїзді в місто? Куди тебе понесло? Хто ти такий до важкої військової техніки? Підкажіть цьому випадковому Симчишину хай вивчить свої повноваження згідно Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”! А може досить утримувати нам таких дурнів при владі???

 8. Картавий, а може ще бойову авіацію задієш? От дурнувате….

 9. Наденет Картавий кипу, вылезет на танк, и скажет ” Уходи короновирус”. Верный пес- пропагандон Пидгайчук сфотографирует,разместит в соц. сетях, боты и прочие комментаторы по разнарядке, начнут писать похвальбу про защитника хмельничан, спасителя и лучшего.

 10. Степан ! Проснись, бють патрона.

 11. Люди, що ви ”городите?” Ви себе чуєте? Навіщо бризгаєте ядом, замість того, щоб підтримувати один одного.

 12. Без ракет протиповітряної оборони Хмельницький точно впаде під навалою злого вірусу!

 13. Яке воно дурне той Симчишин. Точно якесь картаве з качачим писком, тьфу. Але ж питання в іншому, хто вибирав такого тупого мера а от вибирали пришиблені українці тож тіштеся своєю тупістю. Тьффу.

  • Так і є. Простити собі цього не можу. Зовсім розум був втрачений у впевненості, що треба вірити молодим бо вони не зіпсовані. А з’ясувалося, що вони й розуму не мають а один цинізмю

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.