Хмельницька область підготувала 26 місць для обсервації осіб, які повертаються з-за кордону

Хмельницька область підготувала 26 місць для обсервації осіб, які повертаються з-за кордону, повідомив голова ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу.

“Звичайно, що ці місця готові. Відповідний перелік ми направили до міністерства охорони здоров’я”, – зазначив високопосадовець.

Під місцями обсервації маються на увазі окремі відділення діючих лікарень області (90% від усіх місць обсервації). Також до цього переліку ввійшла залізнична лікарня і рекреаційний центр.

Крім цього, голова ОДА заявив, що на Хмельниччині у разі спалаху хворих на COVID-19 планують задіяти 1600 ліжок у медичних закладах. Зокрема, у першу хвилю ввійдуть Хмельницька міська інфекційна лікарня (200 ліжок), Городоцька ЦРЛ (115), Дунаєвецька ЦРЛ (90) і Славутська ЦРЛ (88).

“Область має 114 апаратів штучної вентиляції легень. У разі масового розгортання лікарень відбуватиметься передислокація обладнання, виходячи з потреб кожного медзакладу. Також найближчим часом очікуємо поставку ще декількох ШВЛ від меценатів”, – пояснив Габінет.

Як відомо, Кабінет міністрів на засіданні ввечері 29 березня прийняв рішення про обов’язкове дотримання режиму обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону. Рішення ухвалили на тлі низки інцидентів в аеропорту “Бориспіль”. Зокрема, в ході одного з них евакуйовані з В’єтнаму українці відмовилися від обсервації і намагалися втекти з аеропорту, виламавши двері.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.