“Епіцентр” передав лікарням Хмельниччини чергову партію обладнання для боротьби з коронавірусом

Група компаній «Епіцентр» передала Хмельницькій інфекційній лікарні медичне обладнання для боротьби з коронавірусом. Медичний заклад, який має приймати пацієнтів з COVID-19, отримав палатний рентген-апарат DIG-1100, який дає можливість проводити дослідження безпосередньо в ізоляційному боксі не транспортуючи пацієнта, а також ларингоскоп та інфузійні насоси. Лікарів забезпечили захисними костюмами, окулярами, масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами.

«Компанія «Епіцентр», працюючи в оперативному штабі з протидії коронавірусу при Хмельницькій ОДА, оперативно реагує на потреби лікарень та надає медичним закладам необхідне обладнання та засоби захисту», – зазначила представник оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом у Хмельницькій області від компанії «Епіцентр» Світлана Павлишина.

В рамках планового забезпечення медичних закладів «Епіцентр» раніше передав Хмельницькому обласному лабораторному центру найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що дає можливість виявити Covid-19 – ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch.

В «Епіцентрі» підкреслили, що допомогу отримають всі обласні центри України. Засновники компанії «Епіцентр» Олександр та Галина Гереги створили  оперативний штаб, який знаходиться у постійному контакті з місцевою владою та реагує на потреби регіонів, забезпечуючи лікарів масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами. Для цього «Епіцентр» сформував перший транш фонду у розмірі 150 млн грн.

«Епіцентр», як соціально-відповідальна компанія, відгукнулась на ініціативу президента та долучилася до роботи з протидії розповсюдженню пандемії. Між представниками великого бізнесу було розподілено обов’язки по забезпеченню країни обладнанням та медикаментами, необхідними для боротьби з коронавірусом. Ми взяли на себе місію поставити у всі обласні центри України апарати штучної вентиляції легень та взяли кураторство над Хмельницькою областю по забезпеченню закладів охорони здоров’я обладнанням та засобами захисту», – пояснив засновник компанії «Епіцентр» Олександр Герега.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Коли робляться такі потрібні справи на душі спокійніше стає….

  2. А в Дніпрі Мерія Епіцентр закрилА, щоб менше Було треба боротися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.