У Старокостянтинів попри карантинні заходи продовжують звозити львівське сміття

У місто Старокостянтинів, що на Хмельниччині, попри карантинні заходи та режим надзвичайної ситуації, продовжують звозити львівське сміття, повідомив на сесії обласної ради депутат Микола Гнатюк.

Це викликає занепокоєння у населення, оскільки станом на 29 березня у Львівській області кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом Covid-2019 – 5, з підозрою є 103 особи.

З огляду на те, що з 12 березня в Україні діють карантинні заходи для подолання поширення коронавірусної інфекції, а рішенням Кабміну впроваджено режим надзвичайної ситуації на всій території країни, депутат Микола Гнатюк звернувся до керівництва області та правоохоронних органів щодо заборони транспортування і розміщення твердих побутових відходів зі Львова на сміттєзвалище міста Старокостянтинів.

Запит підтримали більшість (55 з 60)  депутатів обласної ради.

Нагадаємо, що спроби влади Старокостянтинова заробити на львівському смітті неодноразово викликали спротив населення. Однак, попри протести жителів міста, які блокували в’їзди на полігон твердих побутових відходів, було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Старокостянтинівською міською радою, який дав зелене світло розміщенню львівського сміття у Старокостянтинові.

Свого часу журналісти видання «Наші гроші» висловили припущення, що на львівському смітті буде заробляти «прокладка» міського голови Старокостянтинова.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. То бандерівське сміття, побратими Симчишина кажуть шо воно цілще і його треба шанувати.

  2. Хтось найде управу на цього пеньковецького Бонопарта ?

    • Шо ви вчепились до Степановича. Дайте дідові заробитити пару копійок до пенсії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.