Дослідження на коронавірус методом ПЛР проводяться в обласному лабораторному центрі

Вірусологічна лабораторія Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ опанувала методику проведення досліджень на новому ампліфікаторі, який з’явився тут тиждень тому завдяки допомозі спонсора.

Як повідомив головний санітарний лікар області Олег Балашов, прилад поки що працює в режимі верифікації, тобто усі дослідження, які проводять лікарями на цьому апараті, мають бути підтверджені у референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Він додав, що згідно з вимогами нормативних документів, мають бути підтверджені перші 10 негативних та 5 позитивних результати досліджень, проведених у лабораторії. Після цього аналіз буде проводитися автономно, тобто остаточний діагноз щодо наявності чи відсутності у хворого COVID-19, обласний лабораторний центр встановлюватиме самостійно.

Наразі лабораторія вже підтвердила серію з 10 негативних тестів, а також 1 позитивний.

За словами Олега Балашова, ампліфікатор працює з першого дня, це прилад останнього покоління, виробництва США, а тому дозволяє дуже швидко та точно проводити дослідження.

В лабораторії є достатньо тест-систем та видільних систем високої якості для проведення аналізу на COVID-19. Працювати на ньому навчені три команди фахових спеціалістів, тобто за потреби, аналізи можуть робити в цілодобовому режимі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Hi there, all is going perfectly here and ofcourse every
    one is sharing data, that’s actually good, keep up writing.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.