Стан хворої нормальний, життю загроз немає. Симчишин розповів про боротьбу з COVID-19 і заявив про ще одну підозру

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив про стан самопочуття 29-річної місцевої мешканки, в якої вчора діагностували COVID-19.

“Стан хворої нормальний, температурі в нормі. На разі, життю загроз немає. Коло контактних осіб, які можна було встановити є, проводяться відповідні роботи. Аналізи взято”, – написав він у “Фейсбуці”.

Мер зазначив, що влада вживала дуже багато заходів, аби протидіяти поширенню вірусу в місті.

“Хтось називав їх занадто жорсткими, хтось навпаки занадто слабкими. Запобігаючи поширенню і, намагаючись розірвати ланцюг, ми прекрасно розуміли, що вірус нам можуть тільки привезти зовні. Так і сталося. Головна причина, друзі, поширення вірусу – це недотримання вимог карантину, нерозважливість і відверте нехтування елементарними правилами, байдужість до свого здоров’я і здоров’я оточуючих!.. Додому вірус не прийде через двері, не застрибне через вікно. Додому його принести можете тільки ви самі. Якщо хтось вважає себе безсмертним і думає, що його мине, помиляється. Covid-19 не зважає на статус, посаду, вік, кількість зароблених грошей. Навіть якщо ви і перехворієте в легкій формі, ви наражаєте на небезпеку тих, для кого хвороба може бути важкою і навіть призвести до летальних наслідків”, – наголосив Симчишин.

У кінці допису на ФБ міський голова повідомив, що в місті є ще одна підозра на коронавірус.

Як писав НГП,  27 березня у Хмельницькому було виявлено першого хворого з COVID-19. Коронавірус діагностували у 29-річної хмельничанки. 15 березня дівчина поїхала в туристичну подорож в Австрію та Угорщину. Там вона контактувала з 11 особами.

Наразі відповідні служби провели дезінфекцію під’їзду в будинку, де живе жінка. Наразі вона перебуває у Хмельницькій міській інфекційній лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Семчишин, вже лікар? Можливо краще, щоб лікар коментував подібні важливі заяви.

  • Якщо мер хвилюється за здоров’я хмельничан, то може дасть розпорядження, щоб були припинені незаконні будівництва в місті ( Тернопільська, 34 А) , аби не розносити заразу?

 2. може все таки треба щоб кожен відповідав за свою ділянку: є медики, освітяни, поліцаї але не: Є НАЩАДОК ЮЛИЯ ЦЕЗАРЯ ТА НАШЕ “ДОБРЕ” МИНУЛЕ. Все знае у всему ДОКА. хай живе Мер.

 3. Якщо це все, що написано правда, то мер переймається цим питанням, що викликає повагу та вдячність. Я не з Свободи !

 4. Піариться злодій. Ти скільки з своєї накраденої кишені виділив коштів на лікарні ?

 5. Так вона хвора чи ні? Симчишин каже хвора, Габінет – ні. Хто бреше?

 6. Картавому, тільки дай піарнутись, хоча б на чомусь….

 7. Якщо мер хвилюється за здоров’я хмельничан, то може дасть розпорядження, щоб були припинені незаконні будівництва в місті ( Тернопільська, 34 А) , аби не розносити заразу?

 8. Питання до великого “кризисменеджера” Симчишина, якому ми, Хмельничани дали роботу і тільки офіційну заробітну плату в 41000 грн на місяць за 2019 рік, чому в цей складний час в нашому місти немає в продажу в аптеках медичних масок, немає дезінфекторів та чому медичних працівників на роботу підвозять волонтери? А то так хоче переобратись на наступних виборах, що несе якусь нереальну маячню! Втім як завжди!

  • Зірковий час для Симчишина знову настав. Можна маячити на екрані, в ФБ та деринчати в ефірі Він як риба в воді почувається, в критичні моменти життя. Говорить багато, але все робить тільки для себе. Має купку прихильників які лижуть його і вихваляють, що це месія який мав врятувати місто від вірусу. А він навіть не спромігся мати резервний фонд для подібних ситуації ( зате гроші на депозиті робив собі). З лютого, коли всі розуміли, що біда буде і в нас можна було мати тих масок через швейні цехи в місті достатньо. Також створити резерв дезинфікуючих засобів та медикаментів через комунальні аптеки.
   Але ж, то треба було робити а так хотілося сім’єю на гірськолижні курорти, мандрівникам по світу поїздити.

  • А мені на вулиці дали маску безкоштовно і повідомили, що це мені від Семцишина! Шикарна піар-кампанія! Пощастило мерам і нашому. І ніби за результат боротьби з пандемією не відповідають, і не лікують, і не ризикують собою, а піаряться!!!
   Маска до речі фігова.

   • Тварюки та гниди- Симчишин та його банда. Розводять приматів як лохів, а вони дякую дякую…

 9. А чому б нашому меру та й не провідати хвору ? Обійняти бідолашну мандрівницю та показати це по ТВ-7, щоб всі побачили який в нас заботливий градоначальник.

 10. Мудило картаве

 11. А хіба не ця зараза на майдані скакала і кричала “це європа” ? Саме через таких як той виродок з какачими губами Симчишин і ця біда в Україні. Воно волало про “безвіз”, ну шо нажерлося картаве створіння ?. От тепер маємо бо понавозили з тої Європи біди. А тепер воно щось блимкає тим своїм картавим качачим ротиком, закрий краще своє плішиве рило і не позорся В тому твоя вина Симчишин тож іди нахер.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.