Хмельницька міська інфекційна спільно з Дунаєвецькою і Славутською райлікарнями розгорнуть ліжка у разі сплаху коронавірусу

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет розповів, як працюватимуть медичні заклади краю в умовах збільшення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це сьогодні він зазначив під час брифінгу.

“Згідно з планом перепрофілювання, першою лікарнею, куди доставляються хворі на коронавірус, є Хмельницька міська інфекційна лікарня. Вона має 40 спеціальних боксів, в яких перебуватиметь інфіковані пацієнти. Якщо ж кількість хворих зростатиме, тоді інфекційна лікарня буде змушена перевести своїх пацієнтів з іншими діагнозами до Хмельницької, Ярмолинецької і Красилівської центральних райлікарень, а на вивільнені місця госпіталізуватимуть хворих на COVID-19. Таким чином, цей медзаклад розгорне 200 ліжко-місць”, – наголосив керманич області.

Фото Віталія Тараненка

Габінет зауважив: якщо ж спалах коронавірусу й надалі зросте, то для госпіталізації заплановано задіяти Дунаєвецьку і Славутську райлікарні. Після них в роботу включаються Городоцька, Шепетівська ЦРЛ.

Станом на 28 березня, у Хмельницькій області зафіксований один випадок зараження на коронавірус. Стан пацієнтки стабільний. Жодних загроз її життю на разі немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.