Герега: ми взяли кураторство над Хмельницькою областю, аби забезпечити всім необхідним для боротьби з коронавірусом

Група компаній «Епіцентр» передбачила 150 млн грн на першочергові потреби медицини та вже закупила медичне обладнання та засоби захисту від коронавірусу на суму 90 млн грн.

«Епіцентр», як соціально-відповідальна компанія, відгукнулась на ініціативу президента та долучилася до роботи з протидії розповсюдженню пандемії. Між представниками великого бізнесу було розподілено обов’язки по забезпеченню країни обладнанням та медикаментами, необхідними для боротьби з коронавірусом. Ми взяли на себе місію поставити у всі обласні центри України апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) та взяли кураторство над Хмельницькою областю по забезпеченню закладів охорони здоров’я обладнанням та засобами захисту», – пояснив засновник компанії «Епіцентр» і народний депутат від Хмельниччини Олександр Герега, якого цитує пресслужба компанії.

У Хмельницькій області створено оперативний штаб для забезпечення закладів охорони здоров’я всім необхідним обладнанням та засобами захисту. Апарати ШВЛ та медична апаратура, закуплені компанією, надійдуть у лікарні, які прийматимуть хворих: Хмельницьку міську інфекційну лікарню та чотири центральні районні лікарні (Славутську, Дунаєвецьку, Городоцьку та Ярмолинецьку). Наступним етапом апаратами ШВЛ будуть забезпечені інші центральні районні лікарні області.

Крім того, медзаклади області отримають реанімаційне та діагностичне обладнання, захисні костюми, окуляри, рукавички, дезінфектори.

Наразі «Епіцентр» вже передав Хмельницькому обласному лабораторному центру найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що дає можливість виявити Covid-19 – ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch.  До цього часу Хмельницька область була єдиною в країні, яка не мала належного обладнання для діагностики коронавірусу.

Також область отримала три кардіографи та сучасний рентген-апарат, лікарні забезпечені засобами захисту, необхідною технікою та постільною білизною.

«Працюємо на випередження, забезпечуючи лікарні тим обладнанням та засобами захисту, які можуть знадобитися на випадок більш інтенсивного поширення хвороби. «Епіцентр» допомагатиме країні стільки, скільки це буде потрібно. У випадку загострення ситуації ми будемо шукати можливості збільшення адресної допомоги по тим напрямках, по якім від нас цього очікує керівництво держави», – заявив Олександр Герега.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Олександр Володимирович, дякуємо Вам,на Вас і Сергію Петровичу, тримається вся Хмельницька область, Габінет лише маріонетка в руках Стефанчуків, який неспроможний особисто приймати рішення на користь громади!
  Чого варте його розпорядження про ринки, то стидоба повна!!!
  Пишаємось такими народними депутатами.
  P.S.Сефанчук Микола РАГУЛЬ,ЯКИЙ ХОВАЄТЬСЯ ВІД ПІДПРИЄМЦІВ ЗА БОЛЯЧКОЮ,А САМЕ ВАВКОЮ В ГОЛОВІ!

 2. Хоть щось є позитивним читати.

 3. Завдяки допомозі лікарням Епіцпентр отримав індульгенцію – ексклюзивна торгівля непродуктовими товарами.

  • в Хмельницькому працюють не тільки продуктові магазини. Так що не один Епіцентр

 4. Фото как доказательство ? Выложите полный список где купили, что купили, почём, кто принял, так сказать документы накладные налоговые, расходные, договора и т.д…, а так не верю…

 5. Герегу треба ставити голово обласної адміністрації. Буде порядок в області.

 6. Обікрали, а тепер зображають святих.

  • Піди й втопися у річці глибокій, шукати стануть не скоро знайдуть. А якщо простіше, то дають – бери, а на виборах – думай. Кастрюлеголових не стосується, кастрюлею не можна мислити.

 7. Внаслідок цього виникає одне просте питання, а навіщо нам така недолуга влада, навіщо нам витрачати свої кошти на її утримання, якщо в критичні моменти країну рятують волонтери та такі як Гарега??? А влада лише нас безкарно обкрадає, та у всьому нам шкодить та заважає!

 8. А ЩО ВИДІЛИЛИ НА БОРОТЬБУ З ЕПІДЕМІЄЮ ЗЛОДІЇ СВОБОДІВЦІ НА ЧОЛІ З ПАХАНОМ-СИМЧИШИНИМ ?

 9. Герегу треба закрити в эпицентри на самоизоляцию в нього сказ

 10. Не розумію звідки така неповага до людини, яка дійсно вкладає кошти в розвиток області.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.