Хмельницький оголосив тендер на будівництво Льодового палацу вартістю 285 млн грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 березня оголосило тендер на будівництво Льодового палацу на вул. Прибузькій, 7/3А очікуваною вартістю 285 млн 443 тис. грн

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Будівля Льодового палацу складатиметься з двох поверхів. У центральній частині першого поверху буде розташовано двосвітловий зал з льодовою ареною та трибуна для глядачів на 450 місць.

Також на першому поверсі розмістять: вестибюль для глядачів з входами до залу, каси, гардеробні, камери схову, теалети для відвідувачів, адміністративні приміщення, роздягальні для команд, тренерські, кімнати суддів, медичні кімнати, технічні, допоміжні та підсобні приміщення.

Другий поверх займуть: фойє для глядачів з додатковими входами до трибун залу, буфети, туалети, зал для конференцій, зали спеціальної фізичної підготовки, допоміжні та технічні приміщення.

У вартість будівництва ввійде закупівля обладнання: по два комплекти тренажера Attack triangle (імітація гравця з ключкою для відпрацювання техніки володіння шайбою) і тренажера для відпрацювання вправ з дриблінгу в русі за різними траєкторіями типу «змійка»; по чотири тренажера Plyo Box для відпрацювання техніки катання з 2-ма площадками і PowerSkater для відпрацювання техніки катання з двома площадками; чотири комплекти тренажера для катання; мультистанція на 4 персони; сидіння для стадіону та інші.

Завершити будівництво Льодового палацу в Хмельницькому планують до 31 грудня 2024 року.

Початок аукціону відбудеться 1 червня цього року.

Раніше зазначалося, що для будівництва об’єкту відведена земельна ділянка площею 2,5 га. Споруду Палацу можна буде використовувати для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.

За даними системи “Прозорро”, у 2018 році управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконкому Хмельницької міської ради за результатами тендерів уклало три договори з виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва Льодового палацу вартістю 1,45 млн грн; проведення експертизи проекту будівництва – 117,4 тис. грн і інженерно-геологічні вишукування для будівництва Льодового палацу – 52,8 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Це потрібне діло. Влада знає, що треба.. Он у Іспанії льодові палаці використовують за морги для загиблих від короновірус.

 2. Де конкурс на кращій архітектурний проект, громадське обговорення, позитивний відгук містобудівної ради. Взагалі хтось бачив цей проект?

 3. Палац на 450 місць. Не смішіть мої тапочки…

 4. Я КРАВ КРАДУ І БУДУ КРАСТИ ! СЛАВА БАНДЕРІ І ВСІМ НАШИМ ПОБРАТИМАМ !

 5. вчора проходив – будується , який на хер тендер, дебіли бл..ть

 6. Крутилко всіх переможе, бо він найкрутіший !

 7. Справді, вже все у нас є, залишилося тільки палац побудувати….?

 8. Вже один Симчишин побудував, за інший взявся!

 9. Тендер виграє Бурлику з лопатою

 10. зимові види спорту – це добре. краще збудувати одну арену, ніж ще сотню аптек і кав’ярень

 11. В Хмельницькому спочатку потрібно оновити тролейбуси яким по 40 років і зробити освітлення на пішохідних переходах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.