Допомога від Китаю: Хмельниччина одержала 5 тис. експрес-тестів і майже 3 тис. респіраторів

Вчора Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в Україну з Китаю прибув літак з партією тестів для виявлення коронавірусу. Хмельниччина також отримала партію медичних засобів.

Як повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу, до області надійшло 5 тис. експрес-тестів на виявлення коронавірусу COVID-19, 2697 респіраторів FFP2 і 267 медичних ізоляційних костюмів.

Також надійшли матеріали для проведення тестів ПЛР на ампліфікаторі, який на вихідних отримав Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ. За словами очільника краю, тестів вистачить на декілька тижнів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Зато наш мер “супер”, хвалиться щодня снимими досягненнями. А насправді лікарні наші не готові. Існують на кошти благодійників. А мерія ніц не робила для підготовки міста. Донині не вирішено питання доставки медиків , масок і т.д. Хотя в Хм. понад 200 швейних цехів.

    • Картавий поливає вулиці
      річковою водою з гівном, добавляє трохи дезенфекційного засобу для запаху! І це все! Гроші виділили, вкрали,найнеобхідніше не купили, бо надіяться що бізнес купить. Зате в фейсбуці газетах розказують про перемогу!

  2. Шо СЛАВА КОМУНІСТАМ ? А де бидлота націоналістична на чолі з симчишиним-бурликом ?

  3. А как же декомунизация? Совсем не патриотично.

    • Что интересно. Тесты получены в стране,которая расположена в восточной Азии.Не пойму.Это что сопоставимо с Украиной?.Ведь -разный климат,разные условия жизни и питания.Неужели эти тесты помогут украинцам? И почему эти тЕсты не имеют гласного доступа?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.