Коронавірус: у Хмельницькому влада заборонила відвідувати дитячі і спортивні майданчики

Відсьогодні комісія техногненно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила відвідувати дитячі і спортивні майданчики у Хмельницькому.

Про це напередодні у відеозверненні повідомив міський голова Олександр Симчишин.

“Заборона розповсюджується на дитячі і спортивні майданчики біля прибудинкових територіях, а також у парках і скверах. Максимально залиште своїх дітей вдома, обмеживши відвідування майданчиків. Виконання рішення комісії контролюватимуть правоохоронні органи”, – зауважив мер.

Крім цього, комісія техногненно-екологічної безпеки з 24 березня запровадила масочний режим у громадському транспорті та міських медичних закладах.

“Ми забороняємо пасажирам без медичних масок заходити до тролейбусів та автобусів. Також без масок не пропускатимуть до амбулаторій та поліклініки. Розуміємо, що є певний дефіцит масок. При цьому нині комунальна аптека “Віола” здійснює роздрібний продаж медичних масок за ціною 12 гривень”, – сказав Олександр Симчишин.

Окремо мер зауважив, що звернувся до Антимонопольного комітету з проханням перевірити аптеки на предмет можливих спекуляцій під час карантинних заходів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.