Герега: забезпечимо медзаклади Хмельниччини захисними костюмами, рентген-апаратами і ШВЛ

Народний депутат від Хмельниччини і співвласник мережі “Епіцентр” Олександр Герега повідомив, що його компанія забезпечить потреби медичних закладів у боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19.

“Компанія “Епіцентр” забезпечить Хмельниччину пульсоксиметрами, моніторами, інфузійними насосами, кисневими концентраторами, рентген-апаратами та захисними костюмами. Протягом тижня передамо у медзаклади області захисні костюми, окуляри, рукавички, дезінфектори”, – написав обранець у “Фейсбуці”.

Також найближчими тижнями в Україну прибудуть апарати штучної вентиляції легень, замовлені «Епіцентром». Народний депутат заявив, що його задача – першочергово забезпечити обладнанням інфекційні лікарні по всій Україні, які прийматимуть хворих.

“Надалі працюватимемо над тим, щоб апарати ШВЛ були у кожній районній лікарні”, – запевнив Олександр Герега.

Політик додав, що створено оперативний штаб, куди ввійшли він з дружиною Галиною, керівництво ОДА і депутати обласної ради від партії “За конкретні справи”.

Як писав НГП, Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ презентував медичне обладнання “Ампліфікатор CFX96”, яке шляхом ПЛР-діагноситики зможе швидко виявити коронавірусну інфекцію COVID-19. Обладнання закуплено за кошти ТОВ “Епіцентр К”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. “Ампліфікатор CFX96” – новий коштує приблизно 25 000 вічно зелених. А який у нас на Пилипчука 55?
  Апарату самого замало, а іще витратні матеріали, так і персонал.
  А хто керує областю?
  “Політик додав, що створено оперативний штаб, куди ввійшли він з дружиною Галиною, керівництво ОДА і депутати обласної ради від партії “За конкретні справи”.

 2. Молодець !!!

 3. Президент Володимир Зеленський звинуватив певних політиків у “політичному хайпі” в часи боротьби з пандемією, порівнявши їх із мародерами.
  Джерело: відеозвернення глави держави
  Пряма мова: “Окремо, я хочу звернутись до деяких політиків. У складні для країни часи займатись політичним хайпом – фактично дорівнює мародерству. Ви кажете, що влада введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути, якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне: не судіть інших по собі.
  По своєму досвіду та своїм, якщо можна їх так назвати, життєвим принципам.
  Сьогодні, будь-які наші кроки мають єдину мету: зберегти життя і здоров’я українців”.
  (“Українська правда”)

 4. АМПЛИФИКАТОР CFX96 TOUCH
  Предлагаемая Вашему вниманию система «CFX 96 TOUCH» производства «Bio-Rad Laboratories», США является в настоящей момент одной из наиболее современных систем для выполнения ПЦР-исследований, позволяющий проводить анализ с детекцией результатов в режиме «реального времени».
  Оптический реакционный модуль CFX96™ преобразует термоциклер C1000 Touch™ в мощную и точную систему детекции продуктов ПЦР в реальном времени CFX96 Touch. Эта шестиканальная система сочетает в себе передовые оптические технологии с точным регулированием температуры для высокочувствительной и надежной детекции. Быстрая настройка цикла и контроль трассировки данных амплификации в режиме реального времени при помощи интегрированного жидкокристаллического сенсорного экрана. Благодаря одновременной детекции до пяти мишеней, превосходным рабочим характеристикам термоциклера, непревзойденной автономности, а также мощному и простому в обращении программному обеспечению, система CFX96 Touch расширяет возможности количественной ПЦР.

  Ключевые функции и преимущества

  Система детекции продуктов ПЦР в реальном времени CFX96 Touch обладает следующими преимуществами:

  • Быстрое выполнение настройки системы – быстрая установка и заводская калибровка оптики
  • Минимальное использование проб и реагентов – одновременный анализ до пяти мишеней с объемом образца 10 мкл
  • Оптимизация реакций за один цикл – функция температурного градиента
  • Более быстрый анализ данных – визуализация всех данных цикла и экспортирование только нужных данных в нужном формате
  • Использование передовых инструментов анализа данных – нормализация экспрессии генов при помощи программного обеспечения CFX Manager™
  • Конфигурация системы в соответствии с потребностями заказчика – использование без компьютера, использование до четырех систем с одним компьютером или интеграция с системой автоматизации CFX для повышения производительности
  • Быстрое представление данных для публикации – включение аннотаций MIQE (минимальной информации для публикации об экспериментах с количественной ПЦР в режиме реального времени) и генерация файлов формата RDML при помощи программного обеспечения qbasePLUS компании Biogazelle

  Технические характеристики
  Количество и формат пробирок 96 пробирок объемом 0,2 мл, стрипы из 0,2 мл пробирок или 96-луночный планшет
  Объем реакционной смеси 1-50 мкл
  Максимальная скорость изменения температуры, ˚C/сек 5
  Точность поддержания температуры, ˚С +/-0,2
  Градиентный нагрев да (1-24 ºС)
  Количество одновременно детектируемых мишеней в образце 5
  Количество каналов 6
  Максимальное энергопотребление, Вт 850
  Частота, Гц 50-60
  Дисплей высокого разрешения, цветной, сенсорный
  Порты 5 USB A, 1 USB B
  Память более 1 000 типовых программ на борту, не лимитировано с USB-флеш
  Габариты, мм 330 х 460 х 360
  Вес, кг 21,4
  Контроль температуры расчетный, по блоку
  Крышка нагреваемая до 105°С, механизированная
  Программные опции пошаговое графическое, текстовое, автоматическое, возможность отправки результата по электронной почте
  Защита пароль, логин и «безопасный» режим
  Отчеты ошибки при протекании реакции, системные ошибки
  Совместимость с PC Windows XP или выше
  Совместимость с внешними USB устройствами мышь, USB flash drive, считыватель штрих-кода
  Возбуждение 6 светодиодов (450-684 нм)
  Детекция 6 фотодиодов (515-730 нм)
  Диапазон возбуждения/детекции флюоресценции, нм 450-730
  Динамический диапазон 10 порядков величины
  ПЦР – полимеризационная цепная реакция.

 5. В такий спосіб Олександр Володимирович купить і цю владу. А де був позавчора, вчора? Шукав місце в списках “Опозиційного блоку”? Але там товариші швидко розібрались і відправили обласного депутата пані Ульяну разом з Олександром Володимировичом пудрити мозки “пролетаріату” тут на вотчині яку дав їм Петро Олексійович. Куплять і Габінета, і Зеленського гарантую! Піарщики під час чуми! І не допоможе ота пряма мова гаранта. Жах!

 6. Если поставит то это хорошо, я уже слышал за пожертвования Медведчука, Порошенко и еще некоторых олигархов. Но у нас есть еще один г-н из списков журнала Форбс и это Зеленский. Вообще то не бедный человек, но вот окромя видосиков я не слышал о каких либо пожертвованиях от него? Может кто знает?

 7. Не люблю повторюватись, але:
  “Президент Володимир Зеленський звинуватив певних політиків у “політичному хайпі” в часи боротьби з пандемією, порівнявши їх із мародерами.
  Джерело: відеозвернення глави держави
  Пряма мова: “Окремо, я хочу звернутись до деяких політиків. У складні для країни часи займатись політичним хайпом – фактично дорівнює мародерству. Ви кажете, що влада введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути, якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне: не судіть інших по собі.
  По своєму досвіду та своїм, якщо можна їх так назвати, життєвим принципам.
  Сьогодні, будь-які наші кроки мають єдину мету: зберегти життя і здоров’я українців”.
  (“Українська правда”)

 8. Апарати ШВЛ: ціни коливаються від 45 тисяч до 1 млн. 45 тисяч гривень. Зрозуміло, що ціни залежать від потужності (?) апарату.

 9. Віталію Тараненко.
  Прошу добути і повідомити інформацію про наявні апарати ШВЛ у м.Хмельницькому і загалом в області.
  Заздалегідь вдячний

 10. А все стонут чего эпицентр открыт. Хоть кто то баблом делится.

 11. Запахло смаженим. Починають розуміти що лікуватись якщо захворіють коронавірусом не за кордоном, а в наших українських лікарнях і реаліях української медицини.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.