У Симчишина готують “канікули” для розповсюджувачів зовнішньої реклами

Виконком Хмельницької міської ради має намір тимчасово звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності.

Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті міської ради.

Такі “канікули” влада пропонує запровадити на період дії загальноукраїнського карантину, починаючи з 26 березня 2020 року.

Окремо управлінню архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів доручать провести перерахунок плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Картавий до виборів готується!!!

 2. СИМЧИШИН ВІДДАЙ НАГРАБОВАНЕ ГРОМАДІ, ПРОДАЙ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЯКИЙ ТИ НЕ ЗАРОБИВ А НАЖИВ ШЛЯХОМ ГРАБУНКУ І ВІДДАЙ НА БОРОТЬБУ З ЕПІДЕМІЄЮ І СВОЇЙ ЗАСТУПНИЧЦІ ГАЛІ СКАЖИ ХАЙ ПОВЕРНЕ НАГРАБОВАНЕ.

 3. Не на ті Ви речі звертаєте увагу. Автомобіль Сема – це ли ше квіточки.
  Сем ще не подав декларацію за 2019 рік, а строк до 1 квітня. Напевза за минулий рік він виплатив собі тисяч 700. Довелося аж три рази подавати уточнення майнового стану (тобто за одноразові суми понад 80 тис.).
  Проте навіть за 2018 рік його зарплатня вражає – 522 тис. грн. Не дивно, що дружина і троє нащадків вдома сидять і “курять бамбук”.

  • Що тут вражає? За рік нарахованих 522 тисячі, мінус податки, це 410-420 тисяч. Ви вважаєте заробітки 400 тисяч в рік великими? в грудні зами міністрів і містри за місяць роботи преміі по 500 тисяч отримували. А якщо пордитися зарплати сісських голів, то зарплата 400-500 це зарплата голови маленького ОТГ. Великі ОТГ мають по 600-700 тисяч. В Кам’янці-Подільському дериктор комунального підприємства має зарплату 1,1 мільйона гривень

   • Ви особисто скілько на рік заробляєте?
    Чи ви були в Одесі по пільговій путівці, як мер, якому її організував батько нового головного лікаря міськлікарні?
    Чи є у Вашої дружини фотка з Буковеля з чотиризіркового готеля?
    Та й мова про 2018 рік, а декларація за 2019 рік ще не висвітлена, а там на 500 штук, а більше. У Володьки, наприклад , зарплатня зрослі в 1,5 рази з 350 до 500 тис.

    • У цього усатого гнойного під..ра в півтора рази зросла? Що ж він гнида корисного зробив?

   • На рахунок міністрів подивіться на Дубілета (міністра Кабміну), який принципово собі не виписував премій та отримував 12 тис на місяць.

 4. Відкати не задекларував.

 5. Крав, краду і буду красти !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.