Шепетівський музей імені Островського декомунізують у Музей пропаганди

Депутати Хмельницької облради планують перейменувати обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського у Музей пропаганди.

Про це свідчать матеріали, підготовлені до чергової сесії ради, яка має відбутися 9 квітня.

20 грудня минулого року сесія облради ухвалила рішення провести громадське обговорення щодо зміни назви комунального закладу у Шепетівці. За результатами обговорення було запропоновано декомунізувати у Музей пропаганди в Україні 1917-1991 рр.

16 березня під час засідання круглого столу за участю учасники ухвалили кінцеве рішення – перейменувати на більш коротшу назву «Музей пропаганди». З цим погодилися представники Українського інституту національної пам’яті, Українського центру розвитку музейної справи і Українського комітету Міжнародної Ради Музеїв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. ДБ! Далеко не прячьте прежнюю вывеску,все-равно придется скоро назад вешать.

  2. КУМУНІСТИЧНИЙ КИТАЙ НАДАВ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ НА БОРОТЬБУ З КОРОНОВІРУСОМ А НАЦИСТСЬКІ ЗЛОДІЇ КУПУЮТЬ СОБІ ДОРОГІ АВТОМОБІЛІ ЯК СИМЧИШИН І ПРОДОВЖУЮТЬ ГРАБУВАТИ.

    • Справа не в комунізмі, справа – в нашій історії, якою би вона не була вона нашою і залишиться. До того ж музей в Шепетівці це може головна проблема?

    • Ватник ти нацистський

  3. Комуняки були тупі а от ми бандерівці вміємо красти. Слава Бандері !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.