Головним санітарним лікарем Хмельниччини став керівник обласного лабораторного центру

Заступник міністра охорони здоров’я України-головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко призначив головного санітарного лікаря Хмельницької області. Ним став Олег Балашов, виконувач обов’язків директора державної установи “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ”.

Така інформація прозвучала під час нинішньої прессконференції у Хмельницькій ОДА.

Присутній на цьому заході пан Балашов зазначив, що до їхньої установи надійшли дані про в’їзд на територію України 163 осіб, котрі перебували за кордоном і добираються на Хмельниччину.

“Кожен з них під час перетину кордону підписав документ-згоду про самоізоляцію на 14 днів, де вказав своє місце проживання та контактні телефони. Наразі ми перевірили інформацію про 148 осіб. З’ясували, що 17 людей вказали неправильні телефони і адреси. Щодо цих осіб плануємо звернутися до поліції”, – наголосив головний санітарний лікар.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Назначен НАСТОЯЩИЙ СПЕЦИАЛИСТ своего дела! Олег Васильевич поздравляю Вас и область !

  2. Підтримую! Знаю цю людину більше 10 років. Справжній професіонал! Так тримати й надалі!

  3. Щодо тих осіб, які в’їхали на нашу територію і не правильно вказали свій телефон і адресу – найти і оштрафувати по-максимуму. А скільки таких, які мають бути на самоізоляції, а ходять по всьому місту. Що з ними? Хто має це все відслідковувати?

  4. правильно.

  5. Людина, яка розпочала свій шлях з простого санітарного лікаря і дай Боже йому здоров‘я підтримувати епідеміологічне благополуччя нашої області!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.