У Нетішині продезінфікували вулиці і ввели певні обмеження після приїзду чоловіка з Угорщини

Працівниками 3-го Державного пожежно-рятувального загону проведено дезінфекцію автомобіля хворого з підозрою на коронавірус, який сьогодні вночі прибув з Угорщини до Нетішина.

Як повідомляє виконком міськради, також спеціалісти Нетішинського лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» завершили дезінфекцію в під’їздах будинків на вул. Будівельників і Варшавська. Зокрема, оброблено дезінфікуючими засобами вхідні двері, стіни, підлогу, ліфт, поручні та драбину.

Крім цього, сьогодні відбулося позачергове засідання Нетішинської міської комісії з питань ТЕБ І НС, на якому ухвалено посилити заходи з протидії поширенню коронавірусу. Відтак, суб’єкти господарювання повинні забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів для дотримання заходів гігієни рук, обмежити доступ у приміщення супермаркетів (не більше 10 осіб), у малих магазинах та аптеках – не більше 2 осіб, з розміщенням при вході оголошень. Нанести розмітки на підлозі в торгівельних приміщеннях та при вході.

Нетішинські правоохоронці посилюють пропускний режим на карантинних постах та спільно з Центром ПМСД м. Нетішин контролюватимуть дотримання самоізоляції контактних осіб.

Продовжується роз’яснювальна робота серед батьків і дітей щодо дотримання карантинних заходів, а саме: заборони прогулянок дітей без супроводу дорослих та ігр на дитячих майданчиках.

Нагадаємо, що сьогодні 40-річного мешканця Нетішина, який вночі повернувся з Будапешта, терміново госпіталізували до Хмельницької міської інфекційної лікарні з підозрою на Covid-19.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.