Симчишин наполягає, що продуктові ринки мають працювати з певними обмеженнями

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що звертатиметься до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволити роботу продуктових ринків з певними обмеженнями.

Про це посадовець зазначив в інтерв’ю місцевому телеканалу.

“На сьогодні багато продавців продуктових ринків закупили тонни м’яса і продуктів, які не можна покласти на склад до 3 квітня (дати кінця карантину – НГП). Є ще інша проблема – чимало магазинів міста проводять гуртові закупівлі саме на продуктових ринках. Тому проситимемо обласну комісію дозволити торгівлю продуктових ринків для оптових покупців, щоб маленькі магазини у дворах мали можливість працювати. Безумовно, з дотриманням усіх санітарних норм”, – наголосив Симчишин.

На його думку, якщо закрити всі продуктові ринки обласного центру, то велика кількість покупців піде до супермаркетів, які працюють у закритих приміщеннях.

Зазначимо, в Хмельницькій області нараховується близько 40 продуктових ринків.

Як писав НГП, 19 березня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зобов’язала місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування призупинити діяльність роботи ринків, в тому числі продовольчих, на період карантину.

Рішення обласної комісії підлягає невідкладному виконанню і діятиме протягом усього карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Ринкам дали можливість попрацювати суботу і неділю. З понеділка всі будуть закриті.

  2. Симчишин пойми одну простую вещь рано или поздно рынки все равно закроешь – но уже будет поздно не ведись на разговоры ворон и остальных барыг думай про людей – отвечать то тебе а не вороне

  3. Який потужний у цьому Герега в якого теж все може спортитись.

  4. Краще б гіпермаркети закрили, площа яких понад 150 м.кв. ,от там завжди найбільше скупчення людей на 1 м.кв, в закритому примішені!

  5. Цілком згоден з мером, хоч і живу в області. Як мають розвиватись подіі, цього ніхто не прораховує.

  6. Хоть Симчишин адекватный. Остальные все обосрались и только закрывать и запрещать. А, то что под АТБ теперь надо стоять 25 минут и морозить сопли и в итоге то ли ОРВИ то ли грипп какой схватишь никого не интерисует. Все жлобы только переживают , что эпицентр работает. Так не ходите в него и всё будет хорошо спидом точно не заболеете.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.