Під Кам’янцем-Подільським у маршрутку кинули камінням через відмову водія перевезти понад 10 людей

У селі Довжок Кам’янець-Подільського району місцеві жителі кинули камінням у маршрутний автобус через відмову водія перевозити одночасно понад 10 пасажирів.

Про це повідомив голова Кам’янець-Подільської РДА Анатолій Бернашевський, передає УНІАН.

За його словами, подія сталася сьогодні близько 8 ранку. У автобус сполученням «Довжок-Кам’янець-Подільський» дозволили зайти 10 пасажирам. Інші люди, котрі стояли на зупинці, з цим не погодилися і кинули каміння, пошкодивши транспортний засіб на якому залишились вм’ятини.

«Перевізник дотримувався норм постанови Кабміну. Після того, як люди продемонстрували неадекватну реакцію, він прийняв рішення зняти всі автобуси з маршруту і відмовився надалі здійснювати перевезення. Дивує також те, що інтервал руху на цьому маршруті становить близько 5 хвилин і про це водій повідомив пасажирів, які залишилися на зупинці», – наголосив посадовець.

Бернашевський заявив, що після інциденту доручив сільському голові і місцевим депутатам обійти помешкання людей і провести роз’яснення з метою унеможливлення подібних ситуацій.

«Якщо ж такі кричущі випадки повторюватимуться, районна влада може припинити рух транспорту», – попередив голова Кам’янець-Подільської РДА.

Як відомо, 11 березня Кабінет міністрів через поширення коронавірусу ухвалив рішення запровадити в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Каждому водителю выдать по дробовику чтобы неадекватов отстреливали. Так и придёт к нации сознание.

  2. Люди, схаменіться. Не перетворюйтесь на тварин. В Санжарах люди не були проінформовані, але ж зараз все навпаки. Можна собі уявити, якби до цього села привезли людей на обсервацію.

  3. Вопрос: “В аптеках, в торговле свободно в продаже (как это было до Нового года) копеечные защитные маски. Если она в наличии всех пассажиров, тогда можно и больше 10 пассажиров? О масках и прочем защитном только мечтать – воры в законе от Закона “заработали” на них. А нам объясняют: тоди не було потребы. Вирус мгновенно распространялся, дохнут люди, сегодня – завтра будет у нас. Эти скотыняки, как бы, этого не понимали. Только дворцы строили, дорогие тачки покупали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.