20 березня: на Хмельниччині перевіряють два випадки на захворювання коронавірусу COVID-19 (Оновлено)

Станом на 12:00 20 березня до Хмельницької міської інфекційної лікарні поступило двоє пацієнтів з ознаками хвороби коронавірус COVID-19.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомила головний лікар Оксана Піддубна.

Вона зазначила, що вчора до медзакладу поступила 38-річна хмельничанка. У неї було діагностовано пневмонію середньої важкості. Також жінка скаржилася на задишку і кашель. Вона пройшла тест на коронавірус COVID-19, який показав негативний результат. Крім цього, у неї додатково відібрали біологічні зразки на аналізи до обласного лабораторного центру.

“Річ утім, що чоловік цієї жінки 3 березня повернувся з Панами, здійснивши чотири пересадки в аеропортах. Наскільки ми дізналися, він захворів на двобічну пневмонію. Наразі хочемо у нього відібрати тест на коронавірус”, – сказала медик.

Наразі жінка перебуває у боксі інфекційної лікарні.

Що стосується другого випадку, то сьогодні поступив 28-річний мешканець Требухівець Летичівського району. Він два дні тому прибув з Польщі, скаржиться на задишку, високу температуру і кашель. Сьогодні йому зроблять тест на коронавірус.

Пізніше НГП зв’язався з головлікарем Оксаною Піддубною, яка додала, що медики отримали результати аналізів 38-річної хмельничанки та її чоловіка і зняли підозру на коронавірус. Нині на перевірці залишається хлопець, який повернувся з Польщі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Весь зброд со всего мира соберут и перезаразят всех кто спокойно жил в Украине. Полюбил Польшу то и сиди там до последнего и лечись. Горбатился на панов пусть и полечат немного.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.