Вже сьогодні влада Хмельницького може прийняти рішення про зупинку громадського транспорту – джерела

Сьогодні, 20 березня скликається позачергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міськради.

Про це пише Telegram-канал НГП.

Мер Симчишин і його команда налаштовані внести значні корективи у рух громадського транспорту. Розглядається варіант і повної зупинки. Не випадково про це у вчорашньому вечірньому зверненні говорив міський голова.

Причина, яка схиляє владу до радикальних дій, дуже банальна: пенсіонери-пільговики, які, за іронією, перебувають у групі ризику інфікування коронавірусом, не розуміють або не хочуть розуміти серйозність небезпеки і продовжують активно їздити тролейбусами. Доходило до абсурду, коли на кінцевій тролейбусній зупинці зайшло 9 пільговиків, і проїхали 11 кілометрів до наступної кінцевої зупинки. Заробіток цього рейсу становив 3,50 грн.

До речі, урядова постанова відчутно вдарила по касовим зборам “Хмельницькелектротрансу”: 18 березня (о 12 годині дня, коли вступила в силу норма перевезення не більше 10 пасажирів у тролейбусі і маршрутці), комунальне підприємство заробило 40 тис. грн. При цьому, середня виручка за проїзд у спокійні будні – 80 тис. грн.

Водночас протягом вчорашнього дня КП отримало десятки дзвінків та листів від пасажирів, серед яких є й лікарі, з проханням будь-якими зусиллями зберегти пасажирські перевезення у Хмельницькому громадським транспортом.

Масла у вогонь підливають сусідні області: Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород прийняли рішення зупинити роботу громадського транспорту, щоб запобігти поширення коронавірусної інфекції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Круте і дуже достовірне джерело. НГП посилається на телеграм канал НГП.
    Обласна комісія ТЕБ і НС рішення вже прийняла. Для всієї області.

  2. Негайно зупинити.

  3. А може краще пенсіонерів в товарняки і в соловки цез для держави яку вони будували і для теперішніх олігархів збагачували-БАЛАСТ

    • А на кого такі толяни працюють? На яника? То може також іх спакувати і до Ростова?

  4. Транспорт должен работать. Кто будет возить врачей? Сотрудников продуктовых магазинов?. Жрать то небось все хотят! А для обезумевших пенсов запустите по всем каналам информацию. обклейте дома и заборы листовками что пенсы откинутся если будут шляться.

  5. ДЛЯ ДУРНІВ ЗАКОНІВ НЕМА

  6. Слава гидности та здобулости майдана! Путин – пуйло! Ворам в законе от Закона – слава! Вывезли из Украины захыст от вируса. Молодци! Умеют же люди зарабатывать на трупах! Кому резня на Донбассе, а кому – очередные “хатынки” – дворцы. Москаляку та коммуняку – на гилляку! Смерть ворогам! Окопные Маруси! Станьте грудямы на защиту нацистов-бандеровцев, последователей самого прямого дэмократа Адольфа Гитлера! =А в это время с противоположной стороны готовятся к обстрелу сепараты-власовцы, последователи генералов “СС” Краснова, Шкуро…. Перемешались вирусы, кони, люди…Палата № 6= Гэроям – слава!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.